TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)

Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« dnia: 23 Styczeń 2014, 13:24:50 »
Witajcie

Zwracam się do Was z ogromną prośbą w rozwiązaniu banalnego z pozoru problemu.
Posiadam 64-bitowy system windows home premium i "przez przypadek" zainstalowałem na swoim komputerze coś co niby zwie się animowaną tapetą, a dokładnie to http://www.tapetynapulpitmania.com/Wallpapers-Animowane-Tapety-na-Pulpit/tapeta-coral-barrier-animate.htm Od tego czasu nie potrafię się pozbyć tego ustrojstwa. Problem polega na tym, ze nie potrafię tego odnaleźć, by usunąć... system widzie po prostu moją starą tapetę, którą mogę usunąć, zmienić na inną co nie powoduje zniknięcia tej animowanej i cały czas mam przed oczami rafę koralową z rybkami :/ Psycha mi już od tego pada, czy ktoś z Was się z tym już spotkał i rozwiązał ten problem, albo wie jak to uczynić? Bardzo proszę o pomoc.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń 2014, 19:42:14 »
Spróbuj tak: C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes - jeżeli tam znajduję się ta animacji, usuń ją. W opcjach w widoku pokazywanie/ukrywanie zaznacz  ukryte elementy. :'(

Odp: Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Styczeń 2014, 18:26:28 »
@igbron nie udało się niestety, ma ktoś inny pomysł?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń 2014, 23:07:47 »
Panel sterowania /programy i funkcje - czy na liście nie ma tego ustrojstwa by to odinstalować?

Odp: Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2014, 17:25:01 »
Problem polega na tym, że nie wiem czego mam szukać, nie wiem jak nazywa się i jakiego rodzaju to plik, bo ściągał się za pomocą asystenta instalacji  >:(

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń 2014, 10:00:00 »
Jeżeli nie wiesz co to właściwie jest to spróbuj w Program Files, (Pliki programu X86), Cammon Files i App Data poprzez ustawienie programów wg daty modyfikacji zobaczyć jakie programy instalowały się, lub były modyfikowane w tym dniu w którym ta aplikacja się zainstalowała. Drugi sposób to odinstaluj ten program za pomocą którego ta tapeta się zainstalowała. Może to Tobie pomoże.Spróbuj także przywrócić sytem do stanu z przed instalacji tego paskudnika. ;D






Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Proszę Was koleżanki i koledzy o pomoc (tapeta animowana)
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2014, 11:07:06 »
następnym razem o ile masz mocniejszy sprzęt i podobają ci sie takie animacje na pulpicie to polecam Windows 7 DreamScene.