TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Myszka do 200 zł

Myszka do 200 zł
« dnia: 26 Grudzień 2013, 23:57:00 »
Witam,

Poszukuję myszki dla gracza w cenie 200 zł (Jeśli by był jakiś droższy super model, mogę nagiąć te paredziesiąt złotych)
Preferuję ułożenie ręki typu palm grip. Myszka znajdzie zastosowanie w grach typu MMO, FPS, RTS... i w sumie wielu innych, jak i w grafice. Chciałbym, żeby miał w miarę dużo przycisków konfigurowalnych, żeby też były łatwo dostępne. Fajnie by było, gdyby miał dobre ślizgacze (np. teflonowe). Ze względu na gry, chciałbym, aby jego DPI nie było byle jakie ale też chciałbym, żeby można to było spokojnie skonfigurować (W idealnym przypadku za pomocą przycisku na myszce ;) ).  Częstotliwość raportowania chciałbym, aby była na poziomie, żeby można było spokojnie grać w dość dynamiczne gry. Przydałoby się jakieś oprogramowanie zawsze, jak to bywa w "lepszych" modelach, a jeśli byłaby możliwość, żeby miała jakieś konfigurowalne podświetlenie, bo możliwe, że czasami będę zmuszony przełączać się między wcześniej zapisanymi trybami. Chciałbym, żeby była na kabel, i do tego cicha, no i oczywiście trwała, bo chciałbym, żeby potrzymała u mnie długo. ;)
Podkładki na ten moment nie stosuję w ogóle.
Ostatnio wypatrzyłem Genius Gila, ale to jednak nie to, dlatego pytam o to Was.

Z góry dzięki.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Myszka do 200 zł
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Styczeń 2014, 16:31:52 »
ja posiadam logitech performance mx i bardzo sobie chwale.

Odp: Myszka do 200 zł
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopad 2014, 11:14:42 »
Ja mam mysz gamingową Gigabyte, polecam.
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad 2014, 12:39:06 wysłana przez Mirahz »

Odp: Myszka do 200 zł
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2015, 16:40:19 »
ja posiadam myszke a4tech bloody winner T6.
kupiel ja w RTV EURO AGD za 120 zł.
posiada 9 rogramowalnych przyciskow.
mozesz ustawic DPI (w oprogramowaniu wytyczasz ilosci i pozniej jednym przycskiem mozesz je zmieniac).
ładny design.
wytrzymala.
co ja bede duzo mowil, po prostu poczytaj: http://www.bloody.tw/EN/products.php?pid=10&id=24