TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z prawami administratora

Problem z prawami administratora
« dnia: 04 Wrzesień 2013, 20:25:41 »
Witam.
(Windows 7) Byłem na wakacjach kiedy przyjechałem do domu i chciałem właczyc gre która potrzebuje internetu wyskakiwał błąd. Kiedy chciałem ją odinstalować wyskoczyło to:
Nic nie mogę odinstalować, żadnej gry ani programu (Oczywiście, że mam uprawnienia administratora)
Przy kończeniu procesów tez mi wyskakuje:
Oczywiście zadnego procesu nie mogę zakonczyc.

Przy przywracaniu systemu wyskakuje to:

Nie mogę też zainstalować żadnej gry ani niczego innego. UAC mam wyłączony. Nie mogę nic sciągać przez explorera (przez firefoxa mogę sciągać ale przy niektórych stronach wyłacza się przeglądarka), ale przeglądac mogę. Gry które potrzebują internetu nie włączają się ale te co były zainstalowane (bez internetu) działają. Jeśli chcę wpisac jakąś komendę w wierszu polecen wyskakuje odmowa dostępu (na trybie awaryjnym nie). Nie pokazują mi się też obrazki na stronach.
Duzo czytałem i nic nie działało. Format lub przeinstalowanie systemu nie wchodzi w gre.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2013, 20:28:05 wysłana przez Nafalemus »


Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Wrzesień 2013, 15:34:20 »
OTL:
http://www.wklej.eu/index.php?id=3811f30985
Extras:
http://www.wklej.eu/index.php?id=4a82b662ad

A przy Gmer wykakuje błąd i nie wiem czy mam przeskanować przy tych trzech co są zaznaczone czy przy wszystkich:



OTL i Gmer sciągałem na trybie awaryjnym bo inaczej się nie dało, więc odpaliłem gmer (wszystkie punkciki były zaznaczone) i właczyłem ale komputer mi się zresetował.

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień 2013, 20:48:16 »

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrzesień 2013, 09:42:29 »

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Wrzesień 2013, 13:59:09 »
OK, pytanie: czy problem nadal występuje??

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Wrzesień 2013, 22:39:45 »
Sprawdze jutro wieczorem bo mnie w domu nie ma.

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Wrzesień 2013, 19:34:23 »
Nadal to samo ;(

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Wrzesień 2013, 11:42:32 »
Napisałeś wcześniej, że w trybie awaryjnym jest wszystko ok. I tu pytanie, logujesz się wtedy na swoje konto, czy na konto Administrator??

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Wrzesień 2013, 18:05:30 »
Na swoje.

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Wrzesień 2013, 16:26:55 »
Hmm, a spróbuj utworzyć nowe konto.

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Wrzesień 2013, 19:27:10 »
Już wcześniej probowalem i nic

Odp: Problem z prawami administratora
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Wrzesień 2013, 19:21:59 »
Problem rozwiązany wystarczyło wyłaczyc system HIPS w antywirusie (eset smart security 5).

Dzięki za wszelkie starania.