TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Obszar okna resmon.exe (monitor zasobów) nie odświeża się?

Obszar okna resmon.exe (monitor zasobów) nie odświeża się?
« dnia: 25 Sierpień 2013, 12:45:21 »
Od jakiegoś czasu (nie jestem w stanie zidentyfikować okoliczności pojawienia się opisywanego dalej zjawiska) roboczy obszar okna programu "Monitor zasobów" nie ulega odświeżaniu: w chwili uruchomienia okno jest jakby przeźroczyste (widać w nim to co znalazło się pod nim np. elementy pulpitu). Widoczne są też ramka programu, belka tytułowa okna i pasek menu (Plik/Monitor/Pomoc) z dostępnymi pozycjami. Wszystkie graficzne elementy systemu otwierane równolegle wskutek np. innych czynności, a które "nałożą" się na obszar roboczy okna "Monitora zasobów" są na nim "utrwalane". Gdy przesunę okno (przeciągając je np. myszą), cała zawartość obszaru roboczego okna programu, z wszystkimi nałożonymi wcześniej elementami graficznymi systemu, przemieści się również. Sposób uruchomiania programu nie ma znaczenia (z przycisku zakładki "Wydajność" okna "Menadżera zadań Windows" czy bezpośrednio poleceniem resmon.exe).

Czy ma ktoś pomysł, jak odzyskać prawidłowe odświeżanie obszaru roboczego okna programu resmon.exe (Monitor zasobów)? Problemu takiego nie mam z oknami żadnych innych programów (systemowych czy zewnętrznych), a używam zaawansowane graficznie oprogramowanie  ???.