TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak generic usb audio device w sterownikach

Offline Spiro

Brak generic usb audio device w sterownikach
« dnia: 06 Sierpień 2013, 17:21:32 »
witam, mam problem z urządzeniem audio na USB dokładniej ze sterownikiem midi, ten sterownik AKAI APC 40 nie ma sterowników jako takich i jest wyłącznie rozpoznawalny jako taki, nadal jest brak sterownikow. Powinno się dać zainstalować jako GENERIC USB AUDIO DEVICE, niestety nie mam tej opcji w windows 8, są tylko jacys producenci sprzetu itp dlatego nie mogę nic z tym zrobić i urządzenie nie jest nadal rozpoznawalne, czy ktos ma jakies pomysly poza reinstalacją windowsa?
sfc /scannow bylo robie, oraz fixit od microsoft tez, nic nie pomoglo, odpinanie i przepinanie kabla usb tez nic nie dalo. kazdy port sprawdzony, czy moze odinstalować