TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Equalizer od Creative'a do Windows 7

Equalizer od Creative'a do Windows 7
« dnia: 02 Lipiec 2013, 10:33:47 »
Witam , od paru dni jestem posiadaczem nowego komputera z Win 7 64bit poprzedni miał XP . W starym komputerze miałem te same głośniki co teraz mam w nowym . Przejdźmy do sedna w starym kompie miałem sterowniki Creative Sound Blaster Audigy (czy jakoś tak) i przede wszystkim miałem tam pasek u góry systemu (rozsuwany) w , którym miałem dostęp między innymi do Equalizera , instalując te same sterowniki w nowym kompie pisze mi , że system jest nieodpowiedni .  Wiec do nowego komputera zainstalowałem jakieś inne sterowniki ze strony Creative ale Equalizera nadal nie mam . W starym kompie mój Equalizer wyglądał podobnie jak ten na zdjęciu tylko wydaje mi się , że tego paska po prawej stronie z podpisem Level nie było .
.
Moje głośniki to harman/kardon nie jestem pewien jaki to konkretnie model bo nie pisze ale daje zdjęcie jednego z głośników

A moje pytanie brzmi gdzie znajdę podobny equalizer i skąd go pobrać dodam , że w nowym kompie dźwięk działa tylko nie ma tego equalizera (i prosze nie mówcie mi , że w róznych programach muzycznych są takie equalizery bo wiem o tym ale ja często gram i często dźwięki w grach nie mają np odpowiedniego natężenia basów).
Dla informacji dodam , że to samo pytanie zadałem w serwisie http://www.elektroda.pl/