TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Longhorn

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Longhorn
« dnia: 02 Luty 2009, 12:36:50 »
Z ciekawosci ktos miał kiedys tą bete http://pl.youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y LH?



--
Przeniosłem z Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC. ~Japan
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 16:51:10 wysłana przez japan »

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Longhorn
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2009, 12:51:11 »
Z ciekawosci ktos miał kiedys tą bete http://pl.youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y LH?
To jest koncept... To nie jest żadna kompilacja tylko wideo (prawdopodobnie wykonane w Macromedia Director tak jak te z PDC03) przedstawiające jak Longhorn miał wtedy wyglądać. Nie istnieje taki build, a najbliżej tego był chyba 3718...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Longhorn
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2009, 13:01:07 »
Z ciekawosci ktos miał kiedys tą bete http://pl.youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y LH?
To jest koncept... To nie jest żadna kompilacja tylko wideo (prawdopodobnie wykonane w Macromedia Director tak jak te z PDC03) przedstawiające jak Longhorn miał wtedy wyglądać. Nie istnieje taki build, a najbliżej tego był chyba 3718...

Dzieki potrzebowałem zeby ktos to napisał...widzisz tbkgol to tylko filmik + efekty...wiec przestan marudzic o LH  :D

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Longhorn
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2009, 13:11:36 »
Z ciekawosci ktos miał kiedys tą bete http://pl.youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y LH?
To jest koncept... To nie jest żadna kompilacja tylko wideo (prawdopodobnie wykonane w Macromedia Director tak jak te z PDC03) przedstawiające jak Longhorn miał wtedy wyglądać. Nie istnieje taki build, a najbliżej tego był chyba 3718...
Dzieki potrzebowałem zeby ktos to napisał...widzisz tbkgol to tylko filmik + efekty...wiec przestan marudzic o LH  :D
Ale wiesz... założenie było takie, że właśnie tak będzie wyglądał system, tyle że podczas produkcji Longhorna sporo się zmieniło...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Longhorn
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2009, 13:14:34 »
Ale wiesz... założenie było takie, że właśnie tak będzie wyglądał system, tyle że podczas produkcji Longhorna sporo się zmieniło...

Załozenia zawsze są lepsze od finalnego produktu...ale szczerze obejrzy filmik według mnie wcale by to tak pieknie nie wyglądało w użytkowaniu...

Taka sama sytłacja jak napaliłem się na pulpit 3d w Linuxie + inne pierdoły fajnie to wygląda ale nie praktyczne...
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 13:16:37 wysłana przez gregor_y »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Longhorn
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2009, 15:17:44 »

Dzieki potrzebowałem zeby ktos to napisał...widzisz tbkgol to tylko filmik + efekty...wiec przestan marudzic o LH  :D

Ależ ja doskonale wiem. Przecież sam napisałem ze tak miał wyglądać w zamiarach, nigdzie nie napisałem ze to prezentacja jakiegoś buildu. A ja i tak będę marudzić bo zmarnowali taka piękna koncepcję.;) Jak tobie gregory polecam sobie też potestować LH a w szczególności build
4074 który był jednym z ostatnich które wyciekły i jest bardzo stabilny. A jak masz silniejsze nerwy to polecam ostatni build przed kastracją czyli 4093.

   
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Longhorn
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2009, 15:35:39 »
Dzieki potrzebowałem zeby ktos to napisał...widzisz tbkgol to tylko filmik + efekty...wiec przestan marudzic o LH  :D
Ależ ja doskonale wiem. Przecież sam napisałem ze tak miał wyglądać w zamiarach, nigdzie nie napisałem ze to prezentacja jakiegoś buildu. A ja i tak będę marudzić bo zmarnowali taka piękna koncepcję.;) Jak tobie gregory polecam sobie też potestować LH a w szczególności build
4074 który był jednym z ostatnich które wyciekły i jest bardzo stabilny. A jak masz silniejsze nerwy to polecam ostatni build przed kastracją czyli 4093.
A jak nie masz nerwów to http://r2x2.com/Boot.htm (wiem, że niewiele, dopiero zacząłem, stara wersja [dużo bardziej pomieszana] jest tutaj).

No ale już koniec bo się OT robi...

(jak coś to mogę rozdzielić i przenieść do nowego tematu o LH...)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Longhorn
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2009, 16:25:38 »
Nom, dobry pomysł. ;) Przenieś. ;)

A tak eogóle to fajna strona. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Longhorn
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2009, 16:26:22 »
tbgkol masz jakiesz szybkie zródło do tego builda LH?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Longhorn
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Luty 2009, 17:35:35 »
Spróbuj torrent. Chociaż ja z czego innego ściągam, ale nie mogę powiedzieć z czego, bo by mnie pewna osoba z forum zabiła. A ją inna osoba.

Z ciekawosci ktos miał kiedys tą bete http://pl.youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y LH?

Nie było bet LH przed kastracją. To wszystko to są alfy. :)
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 17:37:29 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Longhorn
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2009, 17:37:46 »
Jak bardziej kolorowy os x ;p Wsumie to nic ciekawego , dla mnie powinna być opcja zeby w windowsie dla fanatyków byl interface dwm ;p

BTW - longhorn nie jest za free ? nie wiem ale gdzies mi sie obiło o uszy i że nawet jest jakaś społeczność wskrzeszająca go i usuwająca błędy ?
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 17:40:24 wysłana przez lukas_gab »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Longhorn
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Luty 2009, 17:41:29 »
Dla MS nie istnieje coś takiego jak Abandonware. Niestety. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Longhorn
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Luty 2009, 17:43:52 »
W takim razie to nielegalnie wydają ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Longhorn
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2009, 17:47:27 »
Tak i już podobno kilka takich serwisów przeróbkowych zamknęli.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Longhorn
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Luty 2009, 17:53:56 »
Tak i już podobno kilka takich serwisów przeróbkowych zamknęli.
Ani jednego nie zamknęli... wszystkie same upadły :(
Jedyne o co MS kiedyś nas poprosił to żebyśmy nie udostępniali do pobrania Longhorn Reloaded... Co do innych projektów nigdy się nie czepiał ;D