TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem występujący przy włączaniu kompa (nie wiem jak to nazwać)

Witam od dłuższego czasu mam (wydaje mi się) dość niecodzienny problem.
Mianowicie bardzo często przy włączaniu komputera spada tak jakby ilość FPS'ów (nie wiem jak to dokładnie nazwać może nagram jak  to wygląda i wrzucę tutaj) Wszystko porusza się strasznie wolno, przeszkadza to np w graniu obojętnie jaką grę, czasami przy oglądaniu filmów (bardzo rzadko) Mam ten problem już dość długi czas ale wystarczało po prostu uruchomić komputer jeszcze raz i wszystko startowało normalnie jak być powinno. Teraz męczyć można się cały czas (3 godziny kilka miesięcy temu ; 3/4 godziny kilka dni temu) i teraz znowu się męczę by uruchomić normalnie. Myślałem że z mojego błędu po wyłączeniu Windows Update, włączyłem od nowa, po zainstalowaniu aktualizacji uruchomił się normalnie i myślałem że problem rozwiązany a tutaj niespodzianka.
Myślę nad formatem albo kupnem nowej karty graficznej - trwa to dość długo (może więcej niż pół roku) więc mam nadzieje że to nie karta graficzna.

Miał już ktoś taki problem ? Co z tym zrobić ?
Z góry dzięki

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem występujący przy włączaniu kompa (nie wiem jak to nazwać)
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2013, 18:01:01 »
podaj konfig sprzetowy, zajrzyj do środka jak włączysz kompa czy wiatraki sie wszystkie kreca,przy okazji mozesz tez troche oczyscic z kurzu.

Odp: Problem występujący przy włączaniu kompa (nie wiem jak to nazwać)
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2013, 07:31:19 »
Mogą być dane z msconfig? http://www.speedyshare.com/8zXUJ/info.txt
Oczyszczałem z kurzu nie raz, wszystkie wiatraczki się kręcą. Wczoraj odziwo 3 razy dobrze się włączał a dzisiaj znowu zabawa...