TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nic nie wyszukuje ! ???

Nic nie wyszukuje ! ???
« dnia: 28 Kwiecień 2013, 15:48:48 »
Witam jest to mój 1 post więc jeśli coś źle napiszę proszę wybaczcie ale przejdźmy do sedna:
Mam windows7 i gdy klikam ikonę widnowsa na pulpicie i wpisuję nazwę pliku który chcę aby komputer znalazł, nic  ??? i oto mój problem nie wyszukuje nic cokolwiek wpiszę :/.

2. jakowo że nie wiedziałem gdzie to wpisać to napiszę tu. Nie zapisuje mi tapety, a mianowicie gdy ustawię tło pulpitu to jest ono przez około godzinę dwie a potem jest czarny ekran bez tła. No i nie wiem o co chodzi a ze nie jestem zabradzo obeznay w tych sprawach to proszę o pomoc was !!

Proszę o szybką odpowiedź

Odp: Nic nie wyszukuje ! ???
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2013, 13:44:19 »
masz płytkę z windowsa 7? jak tak to zrób formata też mialem podobnie zrobiłem formata i było ok sorry że jestem troche nie miły ale mam zły humor