TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z paskiem start.

Problem z paskiem start.
« dnia: 12 Kwiecień 2013, 18:00:38 »
Witam się, poszukuję pomocy. Od kilku dni, bez wyraźnego powodu czy zmiany w systemie zaczęły się moje problemy z paskiem start - "wyskakuje" on co jakiś czas ponad wszystkie aplikacje. Wygląda to tak, że np przy oglądaniu filmu w trybie fullscreen pojawia się nagle ten pasek i trzeba kliknąć w ekran powyżej, żeby schował się pod spód. Gorzej wygląda to przy grach. Problem powoduje minimalizowanie się otwartej aplikacji i często przerywa czynność. Dzieje się to co 20 - 30 minut. Nie wiem co robić, żeby to naprawić. System pod ciągłą ochroną nod32, skanowany ad-awarem. Nie rozumiem powodu tej sytuacji i nie potrafię sobie poradzić. Proszę o pomoc!