TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Warszawskie Dni Informatyki 2013

Offline Mirahz

  • *****
  • 366
    • Windows 7
Warszawskie Dni Informatyki 2013
« dnia: 26 Marzec 2013, 16:07:42 »
Dziś ruszyła czwarta edycja największej bezpłatnej, studenckiej konferencji w Warszawie dotyczącej branży IT – Warszawskie Dni Informatyki 2013. Wydarzenie organizowane jest przez koła naukowe z warszawskich uczelni w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Konferencja jest darmowa, wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie, a po zalogowaniu wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Jak co roku wśród publiczności zostaną rozlosowane laptop i aparat cyfrowy. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną pakiety powitalne i mnóstwo gadżetów do wygrania. Tradycyjnie podczas przerwy obiadowej każdy uczestnik konferencji zostanie poczęstowany pizzą. Zachęcamy do zapoznania się z Agendą.

Ponadto podczas trwania WDI 2013 odbędzie się Giełda Pracy Młodych Profesjonalistów IT, podczas której każdy otrzyma niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w rekrutacjach prowadzonych przez szereg wystawiających się tam firm. Również w najbliższej edycji Warszawskich Dni Informatyki postanowiono wzbogacić program o warsztaty.

Relacja z konferencji transmitowana jest na żywo w Internecie co pozwoli osobom nieobecnym w Warszawie na obejrzenie wszystkich prelekcji.

Serwis Windows7.pl jest partnerem medialnym Warszawskich Dni Informatyki 2013.

http://windows7.pl/aktualnosci/ruszyly-warszawskie-dni-informatyki-2013.html