TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

LOGOWANIE SIĘ WINDOWS 7 PROFESSIONAL

LOGOWANIE SIĘ WINDOWS 7 PROFESSIONAL
« dnia: 26 Luty 2013, 15:33:00 »
Na dwóch partycjach mam zainstalowany odpowiednio Windows 7 Professional i na drugiej Windows 8 Pro. Problem jaki mnie trapi jest następujący: Windows 8 loguje się imponująco. Kłopoty zaczynają się z Siódemką, otóż podczas logowania proces przebiega prawidłowo do momentu pojawienia się na ekranie monitora komunikatu ZAPRASZAMY. W tym momencie gaśnie lampka aktywności dysku twardego i ekran robi się czarny. W trybie awaryjnym logowanie przebiega poprawnie. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Proszę o radę, co zrobić? Po zainstalowaniu Windows 8 oba systemy logowały się wzorowo. Dokonałem nawet formatowania partycji z Windows 7. Chwilowo pomogło, ale niebawem procedura logowania się uległa pogorszeniu j.w.

Pozdrawiam
Krzysztof

Odp: LOGOWANIE SIĘ WINDOWS 7 PROFESSIONAL
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2013, 08:29:18 »
miałem coś podobnego ale jak miałem na 1 partycji windows 7 home premium a na drugiej windows 8 developer Preview wtedy 7 zaczął szaleć wyświetlał blue screeny i miałem to co ty nie dało się zalogować ale gdy odinstalowałem windows 8 i zainstalowałem viste juz tak nie robił problem jest w tym że twój komputer może nie obsługiwać nowszego systemu niż 7 ale jest jeszcze jeden sposób FORMAT siódemki



jak i to nie zadziała przykro mi ale nie mogę ci pomóc

pozrawiam