TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks

Offline azi

 Witam, podczas otwierania plikow txt lub jpg i innych pokazuje mi sie monit "licencjonowanie oprogramowania" itd, windows mam aktywowany windows loaderem, nigdzie indziej nie wystepuja te monity tylko przy otwieraniu plikow. Mozna cos na to poradzic?

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2012, 09:52:38 »
Kupić legalną kopię systemu - i po kłopocie.

Offline azi

Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2012, 19:53:05 »
zajebista pomoc

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2012, 22:14:10 »
a czego sie spodziewałes co ? mozesz jeszcze trzasnąc format i aktualizowac innym loaderem takim sprawdzonym, poradzisz sobie? czy poprowadzić za rączkę ?

Offline azi

Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2012, 00:09:37 »
moge naprawic pliki systemowe komendą sfc /scannow i probowac innym loaderem bez formata, co juz zrobilem , jednak problem nadal sie pojawia, dlatego pytam na forum, bo myslalem ze ktos wie cos wiecej niz ja.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2012, 00:47:00 »
napisalismy przeciez co trzeba zrobić

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2012, 15:10:51 »
Jakiś nie kumaty gościu.

Offline azi

Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopad 2012, 16:59:45 »
Ja jestem niekumaty?
Poradziliście mi kupić oryginalny system, albo zrobić format - ja wiem, że to dobre odpowiedzi, jak najbardziej, ale raczej delikatnie mówiąc głupie. Nie znacie odpowiedzi na moje pytanie, dziękuje za chęci i pozdrawiam.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Listopad 2012, 17:39:26 »
niekumaty to mało powiedziane, dostałes odpowiedzi jak na tacy i sie z tym musisz pogodzić, jak widac masz jakies inne powody
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2012, 12:25:18 wysłana przez Mirahz »

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopad 2012, 17:48:28 »
Do moderatora - temat do zamknięcia z wiadomych powodów.

Offline azi

Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopad 2012, 20:19:55 »
samowolka na forum widze... niezbyt to poważne.
Jeżeli nie mam racji, zacytujcie mi proszę te racjonalne i dobre odpowiedzi  i rozwiązania mojego problemu.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Listopad 2012, 22:50:47 »
jeżeli raz jeszcze poprosisz to naprawde zdenerwujesz nie tylko mnie, jezeli użyłeś loadera, który nie do konca się sprawdził [bo być może masz jakąś dziwną partycje (np. recovery)] ,i server podał ci odpowiednią łatke czyli aktualizację, którą swiadomie zainstalowałes to nawet jak ją odinstalujesz nic to nie zmieni, nawet jak będziesz próbował naprawic systemowe pliki nic ci to nie da, dzieje sie tak dlatego, bo proces aktualizacji i zawarte w tym informacje nie zostają tylko u ciebie w plikach - zostają jak najbardziej na serverku gdzie twój kluczyk sie legalizował i tam tkwi problem którego nie rozwiązesz innym sposobem , o którym ci powiedziałem wyżej - TRZASKAJ FORMAT, UZYJ INNEGO AKTYWATORA

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Listopad 2012, 23:34:32 »
Tak jest, trzaskaj format i zainstaluj legalnego Windowsa - i po kłopocie, to tylko około 130 zł. Z aktywatorami do ósemki nie będzie tak łatwo jak z siódemką. I nie ma się za co obrażać na rozsądne porady.

Offline azi

Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Listopad 2012, 16:23:24 »
nie instalowalem ani jednej aktualizacji, bo wiem czym to grozi, mam tego samego win7 na PC i na lapku, na PC dziala bez zarzutu, a na lapku od jakiegos czasu pojawil sie wlasnie taki durny problem, w standardowych momentach okienka o legalnosci nie wyskakuja, tylko przy otwarciu np notatnika, painta, panelu sterowania...

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: komunikat licencjonowanie oprogramowania przy otwieraniu obrazow, teks
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Listopad 2012, 12:50:47 »
Myślę, że jak będziemy prowadzić rozmowę na poziomie, to nikomu korona z głowy nie spadnie. To się odnosi do pytających jak i odpowiadających. Dzięki :)