TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kopia zapasowa w Windows 8

Offline MP

Kopia zapasowa w Windows 8
« dnia: 08 Listopad 2012, 19:32:51 »
Wielu producentów oprogramowania oferuje zaawansowane rozwiązania do wykonywania kopii zapasowych plików użytkownika czy to na dyskach lokalnych czy w chmurze. Warto jednak zastanowić się czy instalacja dodatkowych aplikacji w systemie jest konieczna bowiem najnowszy Windows 8 oferuje przyjazną funkcję Historia plików, która doskonale nadaje się do tworzenia prostych kopii zapasowych.

Pełną treść poradnika znajdziecie pod tym adresem: http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/9514-windows-8-tworzymy-kopie-zapasowa-plikow.html

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Kopia zapasowa w Windows 8
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2012, 23:36:44 »
Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Odzyskiwanie plików systemu Windows 7 - można na przenośnym (zewnętrznym) dysku stworzyć obraz systemu wraz z dyskiem naprawy systemu, a także kopię zapasową systemu Ja to zrobiłem od razu i dobrze, bo po defragmentacji rejestru padł mi system kompletnie. Próby naprawy z poziomu naprawy podczas uruchamiania nic nie dały, dopiero przywrócenie z obrazu pomogło. Polecam wykonanie tych kopii.