TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows Seven bardziej modularny niż Vista?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« dnia: 26 Marzec 2008, 17:51:42 »
Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
http://windows7.pl/aktualnosci/windows-seven-bardziej-modularny-niz-vista.html

Uważam, że to powinna być tylko jedna wersja w której będą wszystkie dodatki a nie wydawanie kilku wersji tego samego systemu różniącego się tym że zawiera WMP lub nie.  :o
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2009, 14:37:36 wysłana przez Mirahz »

ziebal

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2008, 18:16:58 »
Ewentualnie mogliby zrobić tak jak jest w XP - Professional i Home - w tej Home byłby Media Center  :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2008, 19:15:41 »
Z dwoma wersjami maksymalnie to tez nie jest głupi pomysł. Zawsze instalowałem XP w wersji Professional. A życia wiem, że w HE nie dało się robić wirtualnych połączeń. :/

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2008, 17:19:42 »
Domowemu userowi XP HE w zupełności wystarczał ;)

ziebal

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Kwiecień 2008, 20:16:20 »
Mi najbardziej w Home brakuje obsługi domeny AD Windows...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:12:56 »
Po co było wydawać dwie wersje XP skoro i tak większość miała Prof mimo tego, iż nie używali wszystkich funkcji :)

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipiec 2008, 13:52:50 »
tak jak teraz większość ma home premium albo ultimate ;) ale po co było wydawać home basic to nie rozumiem kto w ogóle to kupuje  ??? no poza jakimiś tanimi kompami z supermarketu ale to i tak jak już ktoś by to kupił to pewnie robi upgrade

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lipiec 2008, 16:43:35 »
Ludzie i tak wolą mieć Ultimate i mówić że mam najlepszą wersję Visty - ale i tak nie wiem czym ona się rożni od innych wersji.

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lipiec 2008, 18:09:50 »
albo to wynika z tego, że nie chce im się szukać która wersja co ma to biorą te co ma wszystko :) mój znajomy tak zrobił

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lipiec 2008, 18:13:36 »
Ale lepiej kupić coś co ma wszystko niż poźniej żałować że tego nie ma i tego, to tez by się przydało.

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lipiec 2008, 14:25:10 »
LUDZIE!!! Czy wy nie umiecie pojąć, że nie wszystkich stać, by kupić najdroższą wersję.
Cytuj
Ludzie i tak wolą mieć Ultimate i mówić że mam najlepszą wersję Visty - ale i tak nie wiem czym ona się rożni od innych wersji.
Cytuj
Po co było wydawać dwie wersje XP skoro i tak większość miała Prof mimo tego, iż nie używali wszystkich funkcji Uśmiech
2 wersje były po to, że:
1.XP to połączenie wersji dla domowych kowalskich i dla profesjonalistów. Dlatego wydali 2 wersje.
2.Prof jest droższy, a jakoś bardzo rewolucyjny nie jest.
Dla Visty każdy chce mieć Ultimate, ale nie każdy chce płacić za coś mu niepotrzebnego.
Cytuj
albo to wynika z tego, że nie chce im się szukać która wersja co ma to biorą te co ma wszystko Uśmiech mój znajomy tak zrobił
Gdyby kosztował 5zł to tak, ale pomyślcie szczerze: czy gdy idziecie do sklepu i macie 2 podobne produkty, 1 za 250zł, 2 za 500zł, to od razu nie bierzecie wersji droższej, tylko najpierw się zastanawiacie czy warto. Chyba że wszyscy forumowicze są milionerami.

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lipiec 2008, 15:10:13 »
Gdyby kosztował 5zł to tak, ale pomyślcie szczerze: czy gdy idziecie do sklepu i macie 2 podobne produkty, 1 za 250zł, 2 za 500zł, to od razu nie bierzecie wersji droższej, tylko najpierw się zastanawiacie czy warto. Chyba że wszyscy forumowicze są milionerami.

albo wszyscy mają z technetu bądź też msdn :P

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2008, 17:46:49 »
albo wszyscy mają z technetu bądź też msdn :P

albo z torrentów :P

Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec 2008, 18:22:34 »
albo wszyscy mają z technetu bądź też msdn :P

albo z torrentów :P

mówiłem o legalnych źródłach :P

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven bardziej modularny niż Vista?
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lipiec 2008, 21:04:57 »
ze sklepu  :D