TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem Windows 7

Problem Windows 7
« dnia: 31 Sierpień 2012, 17:48:21 »
Witam

Zainstalowalem program spybot , jest to cos w typie anty wirusa ale do zecy:

uruchomilem potem jeszcze raz komputer no i .............. polowa programow nie dziala , nie moge pisac znakow specjalnych np. z z kropkom itp. , czczionka jest zamazana , usnolem ten program ale to nic nie dalo i co chwile wyskakuj jakies okna.


POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blagam niech ktos pomoze !!!!!!!!!

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Problem Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień 2012, 19:56:39 »
Dokonaj przywracanie systemu z przed instalacji tego programu. Powinieneś mieć kilka takich punktów przywracania. Wybierz ten punkt który jest widoczny kiedy nie instalowałeś jeszcze tego programu, który prawdopodobnie rozwalił Tobie system. Nie instaluj programów których nie znasz i co do których nie jesteś pewien.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2012, 19:58:20 wysłana przez igbron »

Odp: Problem Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2012, 11:42:20 »
Przy instalacji nie bylo rzadnych punktow z przywracaniem systemu .

Odp: Problem Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2012, 00:04:20 »
Jeśli rzeczywiście (w co nie chce mi się wierzyć) nie ma punktów przywracania z datą wcześniejszą niż data instalacji wspomnianego programu, to jest jeszcze możliwość naprawy systemu - menu start / wszystkie programy i tam powinien być program do naprawy (u mnie jest "Samsung Recovery Solution 5" - mam laptopa Samsung). Ale po takiej naprawie niektóre programy doinstalowane na dysk C mogą wymagać ponownej instalacji ! (może więc lepiej oddać laptopa do serwisu ?).Na przyszłość dobrze mieć taki program naprawczy na płytce !
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2012, 00:26:23 wysłana przez wkrolikowski »