TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GTA San Andreas nie uruchamia się po aktualizacji windowsa.

GTA San Andreas nie uruchamia się po aktualizacji windowsa.
« dnia: 23 Sierpień 2012, 14:46:59 »
Po pełnych aktualizacjach systemu, gta sa nie chce się uruchomić, brak reakcji. Dodam że w czasie aktualizacji, mało ważnych aktualizacji, gta się odpalało bez problemowo tak, jak przed przystąpieniem do aktualizacji. Aktualizacja automatycznie pod koniec, zaktualizowała mi kartę graficzną instalując najnowszy sterownik.

koledzy, jakieś pomysły?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: GTA San Andreas nie uruchamia się po aktualizacji windowsa.
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2012, 20:51:33 »
no rozwiązań jest wiele. możesz odinstalowac gre i zainstalowac ponownie na nowych sterach - jesli nie poleci to wróc do starszych sterów i poprostu ich nie aktualizuj ( zazwyczaj nowsze sterowniki mają drobne poprawki ale nie znaczy to tez ze nie mają błedów na starszych czipach ( moja karta np. lepsze ma osiagi na staszych sterownikach niz na nowych a juz na 8-ce te podobno robione pod ten system to juz zupełnie nie fukają )

Odp: GTA San Andreas nie uruchamia się po aktualizacji windowsa.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2012, 21:00:24 »
No dobra, bym się czepił sterów do grafy. Można je jakoś przywrócić do poprzedniej wersji?

Odp: GTA San Andreas nie uruchamia się po aktualizacji windowsa.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sierpień 2012, 13:16:44 »
Gra już działa bez problemu. Wina leżała w karcie graficznej, gdzie aktualizacja systemu zaktualizowała mi kartę do najnowszych sterowników.
Wystarczyło przywrócić sterownik do poprzedniej wersji.
Niżej napisałem, w jaki sposób przywróciłem sterownik.

Otwórz Panel sterowania | System. Teraz przejdź do zakładki Sprzęt i kliknij na Menedżer urządzeń. Kliknij dwa razy na nazwę urządzania, dla którego zainstalowałeś niestabilny driver. Zobaczysz nowe okno, w którym kliknij na przycisk Przywróć sterownik.

Pozdrawiam, Paweł.

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: GTA San Andreas nie uruchamia się po aktualizacji windowsa.
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Marzec 2013, 19:40:05 »
Był też program do emulacji sterowników aby nie trzeba było implikować starych - emuluje system nawet i to dobre rozwiązanie na stare gry.
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.