TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ściąganie dużych plików - błąd sieci

Offline Lufa

Ściąganie dużych plików - błąd sieci
« dnia: 09 Wrzesień 2012, 13:08:18 »
Witam.
Od jakiegoś czasu mam problem. Podczas ściągania dużych plików (kilkaset mb) zawsze w pewnym momencie zrywa się ściąganie i mam komunikat "błąd sieci". Internet nie zawiesza się. A ściągam z różnych serwerów w których trzeba odczekać ileśtam sekund, wpisać kod itd. Czy w takim przypadku mógłbym użyć jakiegoś programu podtrzymującego ściąganie? Używam Google Chrome. Czemu w ogóle tak się dzieje?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Ściąganie dużych plików - błąd sieci
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2012, 14:28:38 »
generalie na początek powinienes podac dostawce internetu jaki posiadasz i sposób podłączenia np. czy to przez router może switch ? bez tych rzeczy nic nie wyczaruje tu nikt.

Offline Lufa

Odp: Ściąganie dużych plików - błąd sieci
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2012, 14:43:07 »
Providerem jest Alice.de, korzystam z routera bezprzewodowo. Taka sytuacja jest od jakiegoś czasu, wcześniej nie było problemów ze ściąganiem. Może to wina przeglądarki?

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Ściąganie dużych plików - błąd sieci
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2012, 11:55:21 »
Przetestuj pobieranie za pomocą: Internet Download Manager i zobacz czy problem występuje również w tym przypadku.