TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z drukarka HP DESKJET 3920

Problem z drukarka HP DESKJET 3920
« dnia: 02 Lipiec 2012, 07:56:16 »
Chciałem dziś skonfigurować na mym Suse 12.1 drukarkę HP DESKJET 3920 .
 Doszłem do momentu wydrukowania strony testowej , która to czynność nie powiodła się .
 Wydrukowało tylko taki początek ;

Urządzenie stanęło w połowie drukowanej strony testowej i stoi a światełko na przycisku włącznia cały czas miga .Odłączyłem i podłączyłem z powrotem drukarkę do sieci i do portu USB, nic to nie pomogło . Przeszłem z suse na windows 7 i też to nic nie daje .
 Światełko miga , przy próbie wydrukowania strony testowej pokazuje komunikat typu ;
 unable to communication to printer . Nie mogę nijak jakoś zresetować tej drukarki ani na suse ani na windows7 tak by wiatełko na wyłączniku zgasło i zaświeciło się ciągłym światłem a urządzenie zaczęło działać .
 W tej chwili windowsowy menedżer urządzeń pokazuje INNE URZĄDZENIE HP DESKJET 3900 z wykrzyknikiem , próba zainstalowania drivera kończy się komunikatem o błędzie .....
 Proszę o pilną pomoc