TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 RTM

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #315 dnia: 10 Listopad 2012, 22:49:20 »
Jest już P8_v26  :P

Offline BC

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #316 dnia: 11 Listopad 2012, 00:24:50 »
Troche to nowe jest przyciężkie to v26

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #317 dnia: 11 Listopad 2012, 15:00:47 »
jak robi się / co tza zrobić żeby mieć Media Center

choć z drugiej strony hmm...
teraz powiedzmy idę kupić Windows'a ale nie wiem co lepiej zwykłą wersje czy Pro wiem ze Pro ma Media center ze tza kupić albo coś ale w Store nie widzę tego ;p

Masz kilka możliwości

aktywacja windows xp/vista/7 do wersji windows 8 pro za 39.99$ a potem możesz dokupić windows media center jako dodatek cena 9.99$ (miesiąc korzystania w promocji 30 dni za free).
jeśli masz nowy komputer z windows 8 możesz zakupić pro pack za 69.99$ i tam już jest windows media center w pakiecie.

Nie ma tego w Microsoft store wiem ze jest gdzies na stronie Microsoftu i podajesz mejla wysylaja ci klucz do aktywacji.
O znalazłem: http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-8/feature-packs
Otrzymany klucz wprowadzasz w panelu sterowania dodawanie funkcji zresztą masz wszystko opisane.

sorki za kanadyjskie ceny tam mieszkam :P

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #318 dnia: 14 Listopad 2012, 02:05:12 »
Jak komuś brak start menu to, to polecam https://www.pokki.com/windows-8-start-menu
programik wOw tylko szkoda ze EN a nie PL :(

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #319 dnia: 14 Listopad 2012, 06:59:34 »
Jak komuś brak start menu to, to polecam https://www.pokki.com/windows-8-start-menu
programik wOw tylko szkoda ze EN a nie PL :(

Ja tam nie wyobrażam sobie zycia bez modern ui oraz Microsoft account :)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #320 dnia: 14 Listopad 2012, 12:13:49 »
ok więc tak ciut mnie ciśnie ze nie ma aktywatora dobrego :( nie tak jak na w7 był już przed premierą
więc postanowiłem kupić sobie 8 tylko nie wiem co 8 czy 8 Pro
gdzieś czytałem ze 8Pro czyta czy tam widzi ( dwa procesory ) czy coś albo o coś innego biega ;p
i gdzie jakieś rady myślałem nad komputronikiem lub centrumxp choć nie wiem jak oni to robią ze system 380 a komputronik ciut więcej

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #321 dnia: 14 Listopad 2012, 16:29:46 »
a nie możesz po prostu kipic windows 8 pro ze strony ms chyba za 129 zl opcja najtansza i najlepsze wyjście wiem ze to tylko update ale za doplata masz plyte z windowsem extra

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #322 dnia: 14 Listopad 2012, 18:37:12 »
http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows/buy
Kup za 129 polski zetów, płacąc kartą płatniczą, dostajesz klucz do instalacji, pobierasz obraz ISO na dysk, wypalasz na DVD i uaktualniasz lub robisz czystą instalację, jest to win8 32 bit lub 64 bit, w zależności jaką architekturę posiada poprzedni Windows. Dzisiaj instalowałem uaktualnienie z setupu z płyty u kolegi. Wszystko poszło bez problemu.

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #323 dnia: 14 Listopad 2012, 18:48:59 »
właśnie w tym problem ze ja jestem taki ze lubię mieć pudełko
i tak zastanawiam się i tak patrze skoro 8 Pro ma WMC to jak coś będzie nowego to W8 może obejść się smakiem
i myślę nad komputronikiem ale oni mają drogo :(
a zmieniając na chwilę temat z zakupem to aktywator polecacie tylko ten P8_26 czy jakoś tak ??
bo tak patrze to co wychodzi nowa aktualizacja 8 to trzeba ponownie aktywować i to takie uciążliwe jest

swoją drogą zna ktoś ten aktywator
http://gbd68.egofiles.xup.pl/wtCFdHNu2G28hX95/Windows.8.Activation.All.Versions.Final.Edition.rar
to jest taki pack ze można wszystko uaktywnić

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #324 dnia: 14 Listopad 2012, 19:07:50 »
Za płytę DVD jako dodatkowa opcja zapłacisz około 70 zł więcej., czyli razem około 180 zł. a nie jak podajesz ponad 300z ł.  Aktywatory i inne cudeńka nie będą skuteczne w stosunku do Windows 8.

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #325 dnia: 14 Listopad 2012, 20:59:45 »
Kurde ciągle zapominam coś dopisać xD ale to nic
więc tak jak kupię np Win 8 Pro to OEM ale teraz jest jako Box jak mi się wydaje ;p
to mam rozumieć ze mogę np ten system na kilku urządzeniach zainstalować ??

- jeszcze jedno kupiłem jakieś 3lata temu PC+win 7 Oem HP x64
i powiedzmy ze kupiłem teraz win 8 czy tam 8 pro
to normalnie mogę zainstalować windowsa i dać klucz czy coś będzie nie tak bo jak wydaje mi się to każdy system był przypisywany do sprzętu
można jakoś sprawdzić jaki system jest przypisany do danej płyty głównej czy czego tam...

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #326 dnia: 14 Listopad 2012, 22:31:51 »
nie da sie tego sprawdzic - poprostu jak zainstalujesz na innej konfiguracji to aktywacja automatyczna sie nie powiedzie - trzeba bedzie w takim wypadku aktywowac telefonicznie.

Offline Spiro

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #327 dnia: 15 Listopad 2012, 12:22:42 »
witam a jak kupię tą aktualizacje i zainstaluje na czysto to też pójdzie nie mając wcześniej żadnego windowsa?

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #328 dnia: 15 Listopad 2012, 23:31:05 »
Czysta instalacja niestandardowa, (bez uaktualnienia) czyli opcja druga, po wybraniu partycji do instalowania i jej sformatowaniu (opcje zaawansowane), powinna pójść bez problemu.Komputer należy uruchomić z botowaniem się z płyty DVD podczas uruchamiania systemu.

Offline Kejpi

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #329 dnia: 16 Listopad 2012, 15:51:01 »
zarzuci ktoś działającym cd-keyem do aktywacji?