TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 RTM

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #300 dnia: 31 Październik 2012, 17:24:09 »
Jak widzę, to to forum zaczyna od dłuższego czasu służyć szerzeniu i propagowaniu piractwa na szeroką skalę Czy to się opłaca - wątpię. Ja osobiście kupiłem, po uprzednim zarejestrowaniu się, Windows 8 za 69,00 polskich złotych z kodem promocyjnym. Wcześniej czy później wszystkie kopie pirackie padną, wierzcie mi, wiem co mówię. Jest jeszcze sporo czasu dla tych co kupili komputery z Windows 7 w okresie od 01.06,2012 do 31.01.2013, aby kupić legalnie system Windows 8 za 69,90 zł., po uprzedniej rejestracji. Uaktualnienie umożliwia nam zainstalowanie Windows 8 Pro, a więc najbogatszej wersji systemu. Oferta uaktualnienia jest pod tym adresem - https://windowsupgradeoffer.com/pl-PL/Registration.
Można też kupić system w tym samym okresie za 129,00 zł -http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows/buy
a no widzisz ciebie np interesuje uaktualnienie za 70 i to za 130
ja np wolę czystą instalacje zrobić a ze teraz pobieram to nie znaczy ze nie kupię w najbliższym czasie danego systemu
z 7 też pobrałem testowałem i stwierdziłem ze warto kupić

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #301 dnia: 31 Październik 2012, 18:00:30 »
ok więc tak pobieram plik o nazwie
' pl_windows_8_x64_dvd_915436.iso.html '
i teraz nie wiem czy to jest zwykły czy pro
W tej wersji wpisany na początku instalacji klucz decyduje czy zainstalujesz wersję Core czy Pro.
Ja mam ISO VL Pro i klucza przy instalacji nie trzeba wpisywać. Jest już zintegrowany.
jak ktoś może to powiedzcie mi jeszcze który aktywator ten z yt czy jakiś inny ??
oczywiście bez dodatków specjalnych xD
Jak niżej ;D
Ściągasz ten aktywator, uruchamiasz w trybie administratora i dalej wszystko samo się robi. System jest aktywowany trwale.
Aktywator: http://turbobit.net/f04e4se1nb03.html
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2012, 18:03:08 wysłana przez Madzia »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #302 dnia: 31 Październik 2012, 18:02:06 »
 ;)

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #303 dnia: 31 Październik 2012, 23:45:44 »
Z pobranego po zapłacie Windowsa 8, można przeprowadzić czystą instalację formatując poprzednią partycję z Windows 7, lub dokonać aktualizacji zachowując swoje ustawienia i pliki. Ta wersja za 129 zł dotyczy uaktualnienia np z XP, Visty i Windows 7.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #304 dnia: 03 Listopad 2012, 12:08:45 »
Dla tych którzy chcą przeprowadzić aktualizację systemu do Windows 8, bez większego kombinowania.

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,6623.0.html

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #305 dnia: 05 Listopad 2012, 13:40:33 »
wiecie co zauważyłem aktywując system na samym początku / zanim zrobimy aktualizacje to ta aktywacja przestaje działać
i trzeba aktywować jeszcze raz :( nie wiem jak dalej ale może tylko teraz tak jest bo np jakaś aktualizacja zmienia coś w tym systemie aktywacji ;p

Offline Spiro

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #306 dnia: 07 Listopad 2012, 16:18:31 »
działa ten aktywator jak nalezy ?

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #307 dnia: 07 Listopad 2012, 16:47:52 »
ok więc tak polecam najpierw zainstalowanie aktualizacji te co są na samym początku po świeżej instalacji systemu ich chyba jest z 15 max ja tak miałem chyba bo dochodzi jeszcze wejście na karty sim, kamerka, touchpad i takie tam / lapek na pc może być inaczej ogólnie u każdego ;p

i jak zainstaluje się to wszystko to aktywować można i jak na razie trzyma się i działa wszystko ;)

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #308 dnia: 07 Listopad 2012, 20:21:11 »
U mnie działa. Tylko się boję logować do Liva bo szkoda by było jak by mi konto zbanowali. Za dużo tam mam. Kurcze trzeba będzie pod choinkę upgrejta sobie zapodać :)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #309 dnia: 07 Listopad 2012, 21:11:00 »
U mnie działa. Tylko się boję logować do Liva bo szkoda by było jak by mi konto zbanowali. Za dużo tam mam. Kurcze trzeba będzie pod choinkę upgrejta sobie zapodać :)
Ja jestem ciągle zalogowany i jak na razie jest dobrze (ale boje się też ) też chyba pod choinkę sobie sprawię ponieważ stwierdzam ze warto lub kto wie będzie promocja tak jak było z Vistą ze rok za darmo można było dostać tylko tza było zapłacić jak dobrze pamiętam za przesyłkę a dostawało się Vistę Ultimate x32 lub x64 + Windows Server jakaś tam wersja + książka
co do systemu to warto ale mam jeden problem nie działa mi Poczta Kafelkowa :( mam komunikat ( Nie można połączyć tego konta z kolejnymi urządzeniami. Najpierw usuń inne urządzenie (z pomocą administratora systemu lub usługodawcy internetowego)
nie miałem tego jak był świeży system a na innym PC nie aktywnym też jest taki problem
takie coś mam w  ' Poczta, Kontakty '
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2012, 21:17:14 wysłana przez Mefi »

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #310 dnia: 08 Listopad 2012, 16:46:07 »
Odinstalowałem kilka programów z ekranu Aplikacje (ten kafelkowy). Na razie nie są mi one do niczego potrzebne, ale.... Jak bym chciał je odzyskać to jak mam to zrobić?

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #311 dnia: 08 Listopad 2012, 17:01:00 »
Odinstalowałem kilka programów z ekranu Aplikacje (ten kafelkowy). Na razie nie są mi one do niczego potrzebne, ale.... Jak bym chciał je odzyskać to jak mam to zrobić?

Idz do modern ui następnie otworz sklep prawym przyciskiem myszy otworz zakladke u góry i wybierz twoje aplikacje tam będziesz miał aplikacje które nie sa zainstalowane na komputerze a ja kiedyś miałeś.

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #312 dnia: 10 Listopad 2012, 14:58:54 »
ok znalazłem sposób na pełną aktywację Windows 8 Pro x64 ;)
U mnie działa ;)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #313 dnia: 10 Listopad 2012, 19:04:47 »
jak robi się / co tza zrobić żeby mieć Media Center
Post wyżej jak znalazłeś sposób to podziel się ;)
choć z drugiej strony hmm...
teraz powiedzmy idę kupić Windows'a ale nie wiem co lepiej zwykłą wersje czy Pro wiem ze Pro ma Media center ze tza kupić albo coś ale w Store nie widzę tego ;p

Offline BC

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #314 dnia: 10 Listopad 2012, 22:13:11 »
1. P8_v25.exe po instalacji
2. P8_v25.exe po dodaniu media center