TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 RTM

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #165 dnia: 17 Sierpień 2012, 22:56:12 »
dawaj tą wódeczke hehe nie bedziem sie tak nudzic   ;D ;D ;D

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #166 dnia: 17 Sierpień 2012, 22:57:57 »
a no widzisz kiedyś nie trzeba było się bawić w allegro i kupowanie premium
a po drugie jak ktoś nie ma konta na allegro bo raz jak coś kupił to naciął się na chuja jakiegoś więc nie robię

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #167 dnia: 17 Sierpień 2012, 23:04:55 »
a no widzisz kiedyś nie trzeba było się bawić w allegro i kupowanie premium
a po drugie jak ktoś nie ma konta na allegro bo raz jak coś kupił to naciął się na chuja jakiegoś więc nie robię


ja kupiłem konto turbobit 30 dni na allegro .(teraz nie trzeba mieć konta na allegro by coś kupić ) jeśli chcesz link do aukcji to napisz mi na pw . no chyba że chcesz wybrać inne serwery premium .

Offline Mafiu

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #168 dnia: 17 Sierpień 2012, 23:06:43 »
dawaj tą wódeczke hehe nie bedziem sie tak nudzic   ;D ;D ;D

Nie mogłem się zdecydować więc sam wybierz :P



a no widzisz kiedyś nie trzeba było się bawić w allegro i kupowanie premium
a po drugie jak ktoś nie ma konta na allegro bo raz jak coś kupił to naciął się na chuja jakiegoś więc nie robię


Gwarantuję, że kod otrzymałem w przeciągu 3 minut a sprzedawcą jest oficjalny partner rapideo.pl :)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #169 dnia: 17 Sierpień 2012, 23:08:27 »
kurde nie moge sie zdecydowac , pfff a niech tam biore wszystko :D

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #170 dnia: 18 Sierpień 2012, 08:32:06 »
Nowa premka na turbobit:

gty678uyhg@tlen.pl
bqsvybzu

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #171 dnia: 18 Sierpień 2012, 09:39:29 »
działa ta telefoniczna aktywacja?
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2012, 09:54:27 wysłana przez Portal »

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #172 dnia: 18 Sierpień 2012, 09:44:02 »
Nowa premka na turbobit:

gty678uyhg@tlen.pl
bqsvybzu

Dziękuje

Offline Spiro

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #173 dnia: 18 Sierpień 2012, 11:13:07 »
warto instalować na swieży windows 7 ? czy po instalacji moze wystąpić poirytowanie ?

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #174 dnia: 18 Sierpień 2012, 11:29:00 »
Nie wiem jak wy to robicie ale mi aktywacja nie działa
tak samo pobrałem Kamiton z twojego Chomika programiki i też coś nie działa
najlepszy aktywator był na w7

Offline 69218

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #175 dnia: 18 Sierpień 2012, 12:09:53 »
Te programiki to nic innego jak lista serwerów kms które są offline.

Z windows 8 retail nie będzie tak prosto jak z 7mką. Microsoft zmienił sposób aktywacji dla oem'ów (preinstalowane systemy), nie ma już markera w biosie (który można było dograć do każdej płyty głównej lub emulować loaderem przy starcie) certyfikatu ani klucza slp. Teraz jest wyższa szkoła jazdy, do aktywacji jest wymaganay prawidłowy hash sprzętu który jest porównywany online: http://forums.mydigitallife.info/threads/34580-Windows-8-preinstalled-licenses-AKA-OA2-2-and-OA3-0

Zostają klucze retail/oem do tych kopii lub aktywacja produktów volume license czyli wersji pro vl i enterprise - tam są klucze MAK (aktywacja skrócona do liczby 20/klucz potem możliwy telefon, wczoraj wypłynęło sporo kluczy do internetu - pewnie po czasie zostaną zblacklistowane) lub właśnie serwery KMS, ewentualnie emulator offline kms (jak w przypadku 7)

Trzeba poczekać do premiery, wtedy serwerów kms będzie mnóstwo i nikt szczerze mówiąc nie będzie robił afery o to (jak w przypadku visty czy 7)
Teraz jak pojawi się jakiś serwer online to zaczynając od zagranicznego neowint'a artykuły:
'MICROSOFT POLEGŁ, PIRACI AKTYWUJĄ WINDOWS 8!!!11'
a kończąc na naszych rodzimych portalach:
'Windows 8 złamany! W kilka dni po ogłoszeniu RTM ' !!!11

Nikt się nie przypultał przez tyle lat do serwera kms tego białoruskiej izby celnej (sam miałem 7 enterprise aktywowaną co 180dni o ten serwer) - dopiero przy starcie ósemki zrobione wielkie halo: http://www.neowin.net/news/windows-8-activations-made-possible-by-belarus-customs ;-D

Tutaj następny kms wystawiony w świat bez żadnego ale (działa i w Polsce)
http://cuit.columbia.edu/software-downloads/operating-system-software/windows-7-enterprise/windows-7-activation
i instrukcja do produktów office:
http://cuit.columbia.edu/microsoft-office-activation
oraz visty:
http://cuit.columbia.edu/software-downloads/operating-system-software/windows-vista-unsupported/windows-vista-activation

Trzeba poczekać i tyle.

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #176 dnia: 18 Sierpień 2012, 13:01:23 »
Instrukcja aktywacji.
Działa na Enterprise i prawdopodobnie na Pro.

1. Otwieramy wiersz polecenia na prawach admina (WIN + X - Wiersz Polecenia (Administrator)).
2. Wpisujemy komendę
slmgr /ipk PF9TR-KNB98-T7JPF-TWF8W-F3G7CI zatwierdzamy enterem.
3. Przechodzimy do Uruchom (WIN + R).
4. Wpisujemy polecenie ncpa.cpl
5. Na naszym połączeniu internetowym stosujemy PPM i Wyłączamy połączenie. Równie dobrze możemy odłączyć kabel ethernet od komputera, bądź rozłączyć się z WIFI. Chodzi o to by nie było internetu.
6. Przechodzimy do pola aktywacji (Mój Komputer - PPM - Właściwości - Aktywacje mamy na samym dole).
7. Klikamy aktywuj.
8. Pokaże się błąd.
9. Teraz szukamy opcji aktywacji przez telefon.
10. Musimy zadzwonić pod wskazany numer i stosować się do instrukcji miłej pani bądź pana pięknie nagranych na sekretarkę.
11. W końcu otrzymamy 8-członowy kod, który wpisujemy do odpowiednich pól.
12. Klikamy aktywuj.
13. Przywracamy połączenie internetowe.

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #177 dnia: 18 Sierpień 2012, 13:14:00 »
To dzwonienie nie wyjdzie tak ze ktoś naprawdę odbierze ??
bo jak ktoś odbierze to co ja powiem ze klucz mi nie działa xD

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #178 dnia: 18 Sierpień 2012, 13:16:22 »
Nikt nie odbierze, automat się zgłasza. A jeśli nawet to przecież to jest aktywacja dla tych którzy nie mają dost. do internetu.

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #179 dnia: 18 Sierpień 2012, 13:20:43 »
Ja osobiście uważam ze to dziwne a czemu bo jak nie mam dostępu do internetu to skąd mam w8 i klucz żeby jak coś podać
przecież mogą to sprawdzić fakt ale jeśli się okaże ze kit wciskam to może coś być nie tak.