TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 RTM

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #75 dnia: 11 Sierpień 2012, 18:10:47 »
I jak to chodzi na takim sprzęcie kolego @martini ?

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #76 dnia: 11 Sierpień 2012, 18:18:58 »
Całkie fajnie.. Wiadomo, że przy takich parametrach to demonem szybkości nie jest ale działa całkiem fajnie..
Do przeglądania internetu, prac biurowych wystarczy..
Zadziwiająco szybko się uruchamia..

Sprawdzałem nawet starsze gry tj Tony Hawk 2. Driver, The Sims 2 i działają.

Myślałem, że będzie kolosalna różnica pomiędzy tym złomem a moim laptopem ale system jako system jest bardzo szybki.

Offline Yoosk

  • *
  • 33
  • Nuff said.
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Sierpień 2012, 01:42:52 »
Przetestowałem i... wykonanie spolszczenia 8 z obrazem, będąc na spolszczonej ręcznie lp 8, przeszło perfekcyjnie, wraz z boot.wim,
wg instrukcji Egonka:
http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1333.0.html

Zmiany dotyczące części związanej z boot.wim:
1. Zostawiamy tylko i wyłącznie 1 folder: Setup
2. Ostatnia komenda jest zbędna, tzn:
xcopy LP\sources\license\*.* WIM\sources\license /cherykicałkowicie pomijamy, katalog nie istnieje, i po prostu nie trzeba tego wykonywać.

A co do pliku intlcfg.exe, masz go zawartego w paczce ImageX(do której linki już wygasły, tutaj reup), wymaganej zresztą w 1 punkcie poradnika ;)
'Nuff Said.

Offline adr43

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Sierpień 2012, 12:32:04 »
czyli spolszczenie dziala mozna sobie spolszczyc? ale tam wartos obrazu w install, jak ustawialem nba 4 to mi nie dzialalo cos....

Offline Yoosk

  • *
  • 33
  • Nuff said.
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Sierpień 2012, 12:58:39 »
Działa i można spolszczyć. Zapomniałem, że tam także ustawiamy inaczej, na 1.
'Nuff Said.

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #80 dnia: 13 Sierpień 2012, 18:06:39 »
A mozecie mi powiedziec kiedy studenci msdnaa otrzymaja dostep do windowsa 8 ??? i czy bedzie on wersji polskiej? oraz jakie wersje moga byc spodziewane??

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #81 dnia: 13 Sierpień 2012, 21:43:17 »
A mozecie mi powiedziec kiedy studenci msdnaa otrzymaja dostep do windowsa 8 ??? i czy bedzie on wersji polskiej? oraz jakie wersje moga byc spodziewane??

Wcześniej czy później powinni otrzymać.

Cytuj
Przedstawiciele Microsoftu potwierdzili oficjalnie, że nazwa Metro zostanie porzucona. Już bez oficjalnej informacji firma w swoich materiałach reklamowych zaczęła używać określenia „Modern” („Nowoczesny”), który powinien wywoływać u użytkowników zdecydowanie lepsze i bardziej adekwatne skojarzenia

"Metro" czy "Modern" która nazwa lepsza? :)

http://windows7.pl/aktualnosci/znamy-nowa-nazwe-interfejsu-metro.html

Offline Yoosk

  • *
  • 33
  • Nuff said.
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #82 dnia: 14 Sierpień 2012, 00:03:28 »
Jeżeli Egonek nie wyrazi sprzeciwu(od rok nie był na forum, staram się skontaktować mailem) wstawię jego poradnik przepisany przeze mnie pod windows 8. Mam nadzieje, że to pomoże ze spolszczaniem, w miarę możliwości.
'Nuff Said.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #83 dnia: 14 Sierpień 2012, 06:19:44 »
raczej nikt nie wyrazi sprzeciwu:)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #84 dnia: 14 Sierpień 2012, 13:37:56 »
Kto mi powie jak np chciałbym przetestować nowe okna to gdzie trzeba się zgłosić ;p
i co lepiej Pro, Ent, Ent N
bo tak patrze na stronie http://winunleaked.info ale nie wiem jak zrobić żeby móc pobrać ;p

Kto wie kiedy można się spodziewać full pl wersji mam tu na myśli bez instalacji ręcznie pakietu językowego.

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #85 dnia: 14 Sierpień 2012, 13:47:44 »
Musisz się zarejestrować żeby zobaczyć linki.

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #86 dnia: 14 Sierpień 2012, 15:32:41 »
właśnie o to chodzi ze mam konto a dalej linków nie widzę

Offline BruTUs

  • ***
  • 109
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #87 dnia: 14 Sierpień 2012, 16:01:30 »
nie wiem po co jakis poradnik i co w tym trudnego spolszczeniu jest, ja zrobilem to w ten sposob:

- wcisnalem klawisze:
Windows + R
- nastepnie wpisalem komende :
Lpksetup
- wybralem plik lp.cab
- odczekalem pare minut
- restart kompa
- zmiana w panelu sterowania regionu na Polski wraz z "welcome screen" zaznaczenie dwuch opcji i po sprawie!

Windows mam juz po Polsku
Intel i5 2500k@4.5GHz/Gigabyte G1 Sniper 3/Corsair H100/16GB Corsair Veng.1600MHz/CORSAIR 1200W/2xSSD Samsung 830 128GB Raid0/4x150GB Velociraptor Raid0 i 1TB/2xSapphire 7970 3GB/SB X-FI TITANIUM HD/LG 47" HD 3D/ LG 22" HD/Logitech G27/Logitech Perf.MX/LG BD/CM HAF932/NZXT/Monster Insp.

Offline Yoosk

  • *
  • 33
  • Nuff said.
Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #88 dnia: 14 Sierpień 2012, 16:31:18 »
Spolszczenie z poziomu systemu, żeby go tylko spolszczyć to nic trudnego, jak wyżej pisze Brutus300. Ale przygotowanie już spolszczonego obrazu iso jest trudniejsze...
'Nuff Said.

Odp: Windows 8 RTM
« Odpowiedź #89 dnia: 14 Sierpień 2012, 17:14:29 »
znak wodny z numerem wersji systemu w dolnym prawym rogu znika po aktywacji czy trzeba go ręcznie usunąć..?

co do integracji jezyka, już jutro microsoft udostepni polski obraz win8