TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dziwny problem z komputerem.

Dziwny problem z komputerem.
« dnia: 24 Czerwiec 2012, 21:25:15 »
Witam!

Od paru dni mam problem z komputerem. Komputer sam się nie włączy tylko przed samym wyświetleniem tego głównego ekranu, resetuje się,zanika obraz, jakbym odłączył monitor i załącza od nowa z tym, że w pewnym momencie mam 2 opcje do wyboru: uruchomić narzędzie do odzyskiwania systemu czy coś takiego lub uruchomić normalnie i wtedy się załącza. Z wyłączaniem też często się nie wyłączy tylko zresetuje i próbuje uruchomić. Niby jakieś info jest zawarte w pliku, ale nie mogę go otworzyć bo niby nie mam uprawnień, a jestem administratorem. I jeszcze jedno, ciągle mam kilka aktualizacji, instaluje je, jednak zawsze jest niepowodzenie, może to jest ze sobą powiązane. Robiłem świeżo formata i dalej jest to samo. Ostatnio zanikł mi obraz, więc nie wiem czy to czas na wymiane karty, czy moze coś z twardym dyskiem? Ewentualnie, jeśli wiecie jak mam nadać te prawa, żebym mógł zobaczyć to może bym się dowiedział o co chodzi.

Dziękuję i Pozdrawiam!


Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dziwny problem z komputerem.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec 2012, 23:34:57 »
na takie problemy moze składać sie wiele przyczyn, na początek sprawdz  temperatury w biosie,sprawdz tez czy bios wykrywa pamięc  i podaj konfiguracje sprzetu.

Odp: Dziwny problem z komputerem.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2012, 00:15:50 »
Dzięki za odp.

Procesor: DualCore Intel Core i3-530, 2933 MHz (22 x 133)
Pamięć RAM: 4GB DDR3
Płyta Główna: Gigabyte GA-H55M-S2H
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 240GT 1GB
HDD: SAMSUNG HD103UJ
Karta sieciowa: Realtek RTL 81681D/8111D
Karta dźwiękowa: Realtek ALC887 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-3]
OS: Windows 7 Home Premium 64-bit

Temperaturki sprawdzę jutro i dopisze.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dziwny problem z komputerem.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Czerwiec 2012, 08:20:24 »
dopisz tez ile wat ma zasilacz.

Odp: Dziwny problem z komputerem.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwiec 2012, 13:09:04 »
Ok. To tak:
System Temperature: 40 stopni
CPU Temperature: 26 stopni

Zasilasz o ile dobrze pamiętam ma moc 600W.

Bios wykrywa całą pamięć.

Odp: Dziwny problem z komputerem.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwiec 2012, 21:20:44 »
To wie ktoś może o co chodzi? Chociaż jak te prawa nadać, może ktoś wie jak pomóc?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dziwny problem z komputerem.
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Czerwiec 2012, 22:41:16 »
hmm. za kazdym razem się tak dzieje?

przetestuj komputer np. tym http://www.sisoftware.co.uk//?d=dload&f=sware_dl_3264&l=en&a=