TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki ATI catalyst 8.4 Windows Vista i 3 pulpity

Sterowniki ATI catalyst 8.4 Windows Vista i 3 pulpity
« dnia: 08 Czerwiec 2012, 17:56:06 »
Cześć, wczoraj zainstalowałem Windows 7, dziś szukałem sterowników do starej już karty graficznej Medion 9600TX, z pośród miliona innych zadziałały tylko te w tytule tematu, wszystko dobrze tylko, że po włączeniu komputera, pojawia mi się okno w którym mam 3 pulpity/ekrany:



Dopiero po wciśnięciu przycisku "wykryj", pulpit numer 2, staje się numerem 1 i pulpitem głównym, reszta wtedy znika. W przeciwnym wypadku, są 3 z czego jeden udało mi się jakimś cudem wyłączyć. Do szału doprowadza mnie fakt, da się coś zrobić z tym fantem? Podkreśle, że próbowałem wyłączyć ten monitor tak samo jak ten nr 3. czyli używając opcji "Odłącz ten wyświetlacz", nie pomaga..
Proszę o pomoc, na prawdę, nie potrzebne mi 3 ekrany, tylko przeszkadzają.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2012, 17:57:50 wysłana przez theFaBiO13ful »