TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Release Preview torrent

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Czerwiec 2012, 14:39:08 »
To daj linka bo moze ja jestem jakis idiota co ?

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Czerwiec 2012, 20:16:51 »
czy spolszczenie jest aż takie ważne, ja raczej jak wyjdzie oficjalna wersja to pozostanę na wersji angielskiej, tak samo programy itp.
denerwuje mnie to że w tym metro jest kilka nazwa w pl, muszę poszukać w opcjach jak to z-angielszczyć

jak ktoś pracuje już od kilku lat na windows to z zamkniętymi oczami może klikać po windows-ie

@kamiton
no jak widać jest tylko że płatne...
tak samo jak z każdym innym programem/ systemem - jest, aby mieć zapłać

@Gustaw
sporo osób rozdrażniłeś :D , przynajmniej coś na forum się dzieje

(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Czerwiec 2012, 20:17:48 »
żeby zobaczyć, że prawdę piszę zobacz zrzuty z poprzedniej strony.
ja ci nie powiedziałem, że dam ci linka albo, że ty będziesz miał to spolszczenie.
ale, że ty nie masz to nie znaczy, że nie ma spolszczenia.
ostatni raz powtórzę: to nieoficjalne spolszczenie do RP, teraz zajmują się nim polscy deweloperzy w celu dostosowania do RTM.
do wersji DP też takie było, to o wiele mniej było spolszczone. w CP, tez spolszczenie było ale nie dostępne, nad polskim LP Polscy deweloperzy pracują od wersji M2. dziekuję

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Czerwiec 2012, 20:26:29 »
to jakaś grupa od MS ? czy prywatna ?

ogólnie nie zazdroszczę im, wolę pisać programy niż je spolszczać
czasem trudno znaleźć polskie odpowiedniki dlatego beznadziejna robota
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2012, 20:28:24 wysłana przez liptonace »
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Czerwiec 2012, 10:02:00 »
Podsumowując:

Oficjalnie, nie ma tłumaczenia, a nieoficjalnie jest ;)

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Czerwiec 2012, 20:17:23 »
ojj ludzie co was to obchodzi ile zapłaciłem i za co? ważne, że mam. i siedzę sobie na polskim systemie a wy plujecie sobie w brodę. nie mam pytań. dziękuję

Dogłębnie wkur*iają ludzie którzy sami mają, nikomu nie dadzą mimo że mogą i jeszcze bezczelnie się tym chwalą. A jakbyś udostępnił to mui to Canonuna nasłałby na ciebie płatnego morderce?

Pamiętam czasy testów Windows 7 kiedy praktycznie do każdego buildu wyciekał pełny oficjalny polski pakiet językowy, jeszcze zanim system był w fazie RC. W 2009 roku z grupką znajomych z wtedy jeszcze istniejącej sysbety jako pierwsi puściliśmy w świat najpierw polskie ISO Windows 7 RC1 a potem RTM które było tylko i wyłącznie na technecie. Nawet nie pomyśleliśmy żeby kazać ludziom płacić za możliwość przetestowania najnowszych technologii które dopiero powstawały, uznawaliśmy że każdy ma do tego pełne prawo. Nikt nie wyciągał 20 euro od bogatych jeleni za możliwość przetestowania najnowszych wycieków.

Ci sami ludzie którzy kiedyś puszczali wycieki za darmo (Zukona, Canouna) teraz ciągną od tego kasę. Nie wiem co jest gorsze, polityka korporacji takich jak Microsoft czy ludzie którzy dla innych ludzi są skurw** a może na jedno wychodzi? Może wyda ci się to dziwne ale jeszcze nie tak dawno temu ludzie którzy zajmowali się technologiami i informatyką byli w stanie robić coś dla idei i drugiego człowieka a nie tylko po to żeby zdobyć kasę lub rozgłos.

Jesteś debilem ze zbyt dużą ilością pieniędzy który skusił się na subskrypcje wycieków za 1/3 ceny pudełkowej wersji Win 8 po premierze? Ok, twoja sprawa, ale nie chwal się tym wszędzie jak ostatni idiota i nie próbuj nadrabiać braku jaj wysyłaniem wszędzie screenów i mówieniem co ty masz a czego inni nie maja bo przez ciebie tracę wiarę w ludzkość...
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2012, 20:52:59 wysłana przez urban92 »

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Czerwiec 2012, 21:57:44 »
Bardzo słuszna reprymenda dla takich lalusiów, takich co to sami mają, a innych tylko prowokują. Jak kiedyś ktoś powiedział, debili to u nas dostatek.

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Czerwiec 2012, 00:01:52 »
ale mam z was beczke smiechu pijawy :D myślicie ze działa to na mnie, takich kretynow to właśnie jest na peczki, zwykla polska chciwość, za darmo dostać co nie? żeby inni zrobili brudna robote i oddali za darmo pijawom, bo co bo wam się należy? gwno się wam należy pijawki!! łahahah banda zaplutych dzieciaków :D ot.co!
do urbanka - to ze dostałem owe spolszczenie, to kwestia jego dobrej woli, akceptując warunki dostałem je i obiecałem ze nie będzie wycieku, nie rzucam slow na wiatr, jak dziecko, dzięki temu czeka na mnie dużo więcej milych niespodzianek niż LP do RP :] wieeeeeele korzyści :D a to ze tak temat nabrzmiał to wlasnie wasza wina, bo czytając komentarze po zal się Boze ekspertow ze spolszczenia nie ma, szlag mnie trafiał i udowodniłem ze jest i wyszlo ze się chwale, idea była inna , rezultat oczekiwany bo jesteście tylko polaczkami którzy zawsze będą liczyc ze inni zrobia i ladnie wam podadza na talerzyku ot .co ale zrozumcie nic wam się nie należy, nic! a to ze nie ma wyciekow, i ze ludzie zmądrzeli to tylko na plus, bo wychodzi na to ze wycieki się wam naleza, spolszczenia, bonusy, dodatki, a wersja rtm tez? szkoda mi ze tacy ludzi egzystują... ale nic nie zrobie :(

podsumowując: miałem kaprys żeby sobie sprawić lp, i spełniłem go, na tym życie polega a nie żeby tylko narzekać, ze inni maja ale nie dadzą ;/ a prawda taka ze siedzicie teraz na angielskim systemie i plujecie na monitor z nerwów ze nie potraficie ogarnąć systemu w innym języku :D
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2012, 00:16:16 wysłana przez Gustaw »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Czerwiec 2012, 00:58:42 »
Można ciebie porównać do tych wszystkich pustych celebrytów, którzy się lansują z byle pierdółką, bo oni mają a inni nie. Może będziesz na Pudelku.

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Czerwiec 2012, 01:30:52 »
ale mam z was beczke smiechu pijawy :D myślicie ze działa to na mnie, takich kretynow to właśnie jest na peczki, zwykla polska chciwość, za darmo dostać co nie? żeby inni zrobili brudna robote i oddali za darmo pijawom, bo co bo wam się należy? gwno się wam należy pijawki!! łahahah banda zaplutych dzieciaków :D ot.co!
do urbanka - to ze dostałem owe spolszczenie, to kwestia jego dobrej woli, akceptując warunki dostałem je i obiecałem ze nie będzie wycieku, nie rzucam slow na wiatr, jak dziecko, dzięki temu czeka na mnie dużo więcej milych niespodzianek niż LP do RP :] wieeeeeele korzyści :D a to ze tak temat nabrzmiał to wlasnie wasza wina, bo czytając komentarze po zal się Boze ekspertow ze spolszczenia nie ma, szlag mnie trafiał i udowodniłem ze jest i wyszlo ze się chwale, idea była inna , rezultat oczekiwany bo jesteście tylko polaczkami którzy zawsze będą liczyc ze inni zrobia i ladnie wam podadza na talerzyku ot .co ale zrozumcie nic wam się nie należy, nic! a to ze nie ma wyciekow, i ze ludzie zmądrzeli to tylko na plus, bo wychodzi na to ze wycieki się wam naleza, spolszczenia, bonusy, dodatki, a wersja rtm tez? szkoda mi ze tacy ludzi egzystują... ale nic nie zrobie :(

podsumowując: miałem kaprys żeby sobie sprawić lp, i spełniłem go, na tym życie polega a nie żeby tylko narzekać, ze inni maja ale nie dadzą ;/ a prawda taka ze siedzicie teraz na angielskim systemie i plujecie na monitor z nerwów ze nie potraficie ogarnąć systemu w innym języku :D

Na początku chciałem stwierdzić że miażdżysz mnie swoją polszczyzną i tokiem rozumowania. Taki duży chłopak a jeszcze nie umie pisać po polsku. Boże, jaki ja byłem łatwowierny myśląc że ludzie starsi ode mnie powinni być na logikę poważniejsi i mądrzejsi. Chłopie, masz 24 lata a twój poziom wypowiedzi i rozumowania jest na poziomie gimnazjum.

Postaram dostosować się do twojego stylu myślenia: "Hahaha, jestem idiotą większym od was, ale mam znajomości i kasę bo dorobiłem się za granicą na zmywaku i mam mam coś czego wy nie macie i jestem fajny a wam się gówno należy bo jesteście murzynami i podludźmi i możecie mi buty czyścić hahaha"

Człowieku, może tego nie zauważyłeś kierując się emocjami ale ośmieszyłeś się tą wypowiedzą. W dodatku sam sobie zaprzeczasz, jesteś po prostu ideałem hipokryty. Krytykujesz "polaczkowość" sam nie zauważając że jesteś jeszcze gorszy niż ci których krytykujesz. Czy mówi ci coś znane staropolskie przysłowie "Zastaw się a postaw się?" Prawdziwa polska dawna chciwość polegała na tym że ludzie chcieli zrobić wszystko aby pochwalić się czymś innym żeby im gały z zazdrości pozieleniały. Nie jesteś wyżej niż gimbus który chwali się ziomalom z klasy swoim nowym super telefonem którego inni nie mają, po to żeby mu pozazdrościli.

Mówiąc o mnie że jestem dzieciakiem uważaj żebyś się nie przejechał, testowałem Longhorny (w ogóle mówi ci coś ta nazwa?) i siedziałem w IT zanim pojawili się jeszcze tacy debile jak ty a Internet był źródłem w miarę konstruktywnej dyskusji i wiedzy. Pamięta tu ktoś w ogóle czasy for typu winbeta, osbeta i sysbeta? Ludzie z pasja jarali się coraz to nowymi buildami Longhorna i Visty, testowali nowe funkcje czerpiąc z nich autentyczną radość i satysfakcje z możliwości dobrowolnego i darmowego przetestowania najnowszych technologii. To były czasy kiedy Microsoft dawał ludziom którzy zgłosili najwięcej błędów darmową licencje na RTM, a ludzie nie oczekiwali wcale że im się to należy, po prostu robili to co lubili i wykonywali naprawdę olbrzymią robotę pisząc poradniki dla testerów, dzieląc się doświadczeniami i problemami z systemem, po prostu doskonalili swoją pasję jaką była Informatyka.

A ty co zrobiłeś dla udoskonalenia swojej pasji? Masz znajomości albo/i zapłaciłeś trochę kasy? Sam jesteś polaczkiem który twierdzi że wszystko mu się należy bo dorobił się trochę w Niemczech i siedzi tam zapewne tak długo że zapomniał już praktycznie poprawnego składania zdań po polsku myśląc że jak ma kasę i znajomości to można robić wszystko i jechać po wszystkich. Przez takich jak ty mam ochotę odciąć sobie Internet i zamieszkać w chatce w lesie żeby nie mieć styczności z idiotyzmem jaki mnie otacza.

A wsadź sobie w dupę to spolszczenie i wszystkie inne korzyści jakie masz z powodu tego że podlizałeś się trochę Canounie, nie wnikam czy te korzyści o których piszesz to 99 dziewic w niebie, lodzik z połykiem od Megan Fox albo buildy nowsze niż 8400. Pracuje na angielskich systemach od 2005 roku, windowsa znam na pamięć nawet jak jest po chińsku (testowałem chiński RP 2 dni przez oficjalnym udostępnieniem przez M$). Polskie mui wgrywam jedynie z powodu wspierania idei znanego poety "Polacy nie gęsi i swój język mają", nawet jeśli to zazwyczaj już po premierze RTM.

Spójrz jeszcze raz co napisałeś, zastanów się nad tym co robisz i strzel sobie w łeb. Wtedy zrobisz coś dobrego dla społeczeństwa, albo w sumie nie, szkoda amunicji na takich ludzi...
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2012, 06:05:02 wysłana przez urban92 »

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Czerwiec 2012, 09:36:49 »
Ludziska dajcie już spokój. Ten emigrant, wypierdek mamuta z epoki przed polodowcowej, nie zasługuje na żaden komentarz. Jemu tam gdzie obecnie jest, zlasował się rozum w wyniku czego powstała pod głupią czaszką tylko zgniła słoma. Po prostu posiada przerost ambicji nad rozumem, którego zresztą nie posiada. Nic po prostu głupi szczeniak na poziomie przedszkolaka (przepraszam prawdziwych przedszkolaków)
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2012, 09:44:30 wysłana przez igbron »

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Czerwiec 2012, 10:24:31 »
Dajcie sobie już na luz. Jak zwykle później, żeby czegoś się dowiedzieć trzeba 2h spędzić na czytaniu głupot i kłótni ;)
Jak ktoś z Was będzie miał PL to udostępni i po sprawie, może ta niedostępność będzie bodźcem do działania.

Tak na marginesie to dla mnie spolszczenia systemu może nie być, bo i tak PL nie używam.

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Czerwiec 2012, 17:57:30 »
Mówiąc o mnie że jestem dzieciakiem uważaj żebyś się nie przejechał, testowałem Longhorny (w ogóle mówi ci coś ta nazwa?) i siedziałem w IT zanim pojawili się jeszcze tacy debile jak ty a Internet był źródłem w miarę konstruktywnej dyskusji i wiedzy. Pamięta tu ktoś w ogóle czasy for typu winbeta, osbeta i sysbeta? Ludzie z pasja jarali się coraz to nowymi buildami Longhorna i Visty, testowali nowe funkcje czerpiąc z nich autentyczną radość i satysfakcje z możliwości dobrowolnego i darmowego przetestowania najnowszych technologii. To były czasy kiedy Microsoft dawał ludziom którzy zgłosili najwięcej błędów darmową licencje na RTM, a ludzie nie oczekiwali wcale że im się to należy, po prostu robili to co lubili i wykonywali naprawdę olbrzymią robotę pisząc poradniki dla testerów, dzieląc się doświadczeniami i problemami z systemem, po prostu doskonalili swoją pasję jaką była Informatyka.


nom kiedyś było lepiej, pamiętam te czasy...

@Gustaw
czytając Twoją wypowiedz można uznać Ciebie za trolla internetowego (to tylko tak w ramach ciekawostki)
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Czerwiec 2012, 19:59:15 »
Witam, dawno mnie tu nie było, wchodzę na wątek, myślę że dowiem się coś ciekawego, a tu taki syf... Proponuję aby mod tu posprzątał trochę... A co do polskiego języka, nie ma co panikować, niebawem rtm będzie i będzie polak, i wszystko na temat... A co do starych systemów to pamiętam jak testowałem betę winXP po angielsku, hi hi:) A co do całkiem starych czasów, co by skończyć offtop, to pamiętam jak się kroiło win95, rekord, system około 2 megabajtów zajmował, i mógł się zmieścić na przeformatowanej dyskietce, oczywiście świeży, bo jak wzrósł plik rejestru to już kilka lub kilkanaście mega więcej było... Kiedyś miałem na dysku listing plików i folderów które należało zostawić w folderze win95, a resztę wywalić... Także proszę państwa, dajcie sobie na luz z kłótniami i przechwałkami kto co ma a kto nie ma bo to nie służy niczemu...

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Lipiec 2012, 00:18:24 »
ale mam z was beczke smiechu pijawy :D myślicie ze działa to na mnie, takich kretynow to właśnie jest na peczki, zwykla polska chciwość, za darmo dostać co nie? żeby inni zrobili brudna robote i oddali za darmo pijawom, bo co bo wam się należy? gwno się wam należy pijawki!! łahahah banda zaplutych dzieciaków :D ot.co!
do urbanka - to ze dostałem owe spolszczenie, to kwestia jego dobrej woli, akceptując warunki dostałem je i obiecałem ze nie będzie wycieku, nie rzucam slow na wiatr, jak dziecko, dzięki temu czeka na mnie dużo więcej milych niespodzianek niż LP do RP :] wieeeeeele korzyści :D a to ze tak temat nabrzmiał to wlasnie wasza wina, bo czytając komentarze po zal się Boze ekspertow ze spolszczenia nie ma, szlag mnie trafiał i udowodniłem ze jest i wyszlo ze się chwale, idea była inna , rezultat oczekiwany bo jesteście tylko polaczkami którzy zawsze będą liczyc ze inni zrobia i ladnie wam podadza na talerzyku ot .co ale zrozumcie nic wam się nie należy, nic! a to ze nie ma wyciekow, i ze ludzie zmądrzeli to tylko na plus, bo wychodzi na to ze wycieki się wam naleza, spolszczenia, bonusy, dodatki, a wersja rtm tez? szkoda mi ze tacy ludzi egzystują... ale nic nie zrobie :(

podsumowując: miałem kaprys żeby sobie sprawić lp, i spełniłem go, na tym życie polega a nie żeby tylko narzekać, ze inni maja ale nie dadzą ;/ a prawda taka ze siedzicie teraz na angielskim systemie i plujecie na monitor z nerwów ze nie potraficie ogarnąć systemu w innym języku :D

Na początku chciałem stwierdzić że miażdżysz mnie swoją polszczyzną i tokiem rozumowania. Taki duży chłopak a jeszcze nie umie pisać po polsku. Boże, jaki ja byłem łatwowierny myśląc że ludzie starsi ode mnie powinni być na logikę poważniejsi i mądrzejsi. Chłopie, masz 24 lata a twój poziom wypowiedzi i rozumowania jest na poziomie gimnazjum.

Postaram dostosować się do twojego stylu myślenia: "Hahaha, jestem idiotą większym od was, ale mam znajomości i kasę bo dorobiłem się za granicą na zmywaku i mam mam coś czego wy nie macie i jestem fajny a wam się gówno należy bo jesteście murzynami i podludźmi i możecie mi buty czyścić hahaha"

Człowieku, może tego nie zauważyłeś kierując się emocjami ale ośmieszyłeś się tą wypowiedzą. W dodatku sam sobie zaprzeczasz, jesteś po prostu ideałem hipokryty. Krytykujesz "polaczkowość" sam nie zauważając że jesteś jeszcze gorszy niż ci których krytykujesz. Czy mówi ci coś znane staropolskie przysłowie "Zastaw się a postaw się?" Prawdziwa polska dawna chciwość polegała na tym że ludzie chcieli zrobić wszystko aby pochwalić się czymś innym żeby im gały z zazdrości pozieleniały. Nie jesteś wyżej niż gimbus który chwali się ziomalom z klasy swoim nowym super telefonem którego inni nie mają, po to żeby mu pozazdrościli.

Mówiąc o mnie że jestem dzieciakiem uważaj żebyś się nie przejechał, testowałem Longhorny (w ogóle mówi ci coś ta nazwa?) i siedziałem w IT zanim pojawili się jeszcze tacy debile jak ty a Internet był źródłem w miarę konstruktywnej dyskusji i wiedzy. Pamięta tu ktoś w ogóle czasy for typu winbeta, osbeta i sysbeta? Ludzie z pasja jarali się coraz to nowymi buildami Longhorna i Visty, testowali nowe funkcje czerpiąc z nich autentyczną radość i satysfakcje z możliwości dobrowolnego i darmowego przetestowania najnowszych technologii. To były czasy kiedy Microsoft dawał ludziom którzy zgłosili najwięcej błędów darmową licencje na RTM, a ludzie nie oczekiwali wcale że im się to należy, po prostu robili to co lubili i wykonywali naprawdę olbrzymią robotę pisząc poradniki dla testerów, dzieląc się doświadczeniami i problemami z systemem, po prostu doskonalili swoją pasję jaką była Informatyka.

A ty co zrobiłeś dla udoskonalenia swojej pasji? Masz znajomości albo/i zapłaciłeś trochę kasy? Sam jesteś polaczkiem który twierdzi że wszystko mu się należy bo dorobił się trochę w Niemczech i siedzi tam zapewne tak długo że zapomniał już praktycznie poprawnego składania zdań po polsku myśląc że jak ma kasę i znajomości to można robić wszystko i jechać po wszystkich. Przez takich jak ty mam ochotę odciąć sobie Internet i zamieszkać w chatce w lesie żeby nie mieć styczności z idiotyzmem jaki mnie otacza.

A wsadź sobie w dupę to spolszczenie i wszystkie inne korzyści jakie masz z powodu tego że podlizałeś się trochę Canounie, nie wnikam czy te korzyści o których piszesz to 99 dziewic w niebie, lodzik z połykiem od Megan Fox albo buildy nowsze niż 8400. Pracuje na angielskich systemach od 2005 roku, windowsa znam na pamięć nawet jak jest po chińsku (testowałem chiński RP 2 dni przez oficjalnym udostępnieniem przez M$). Polskie mui wgrywam jedynie z powodu wspierania idei znanego poety "Polacy nie gęsi i swój język mają", nawet jeśli to zazwyczaj już po premierze RTM.

Spójrz jeszcze raz co napisałeś, zastanów się nad tym co robisz i strzel sobie w łeb. Wtedy zrobisz coś dobrego dla społeczeństwa, albo w sumie nie, szkoda amunicji na takich ludzi...

Czytając całą tą kłótnie nic nie wnoszącą ani nic nie dającą. Z przykrością muszę stwierdzić z zgadzam sie z tą wypowiedzią. Odcinanie neta i zamykanie sie w chatce nic to nic nie da bo idiotów jest i będzie coraz więcej a tak więc moja rada olej tych idiotów zanim się wykończysz. Fakt jednak pozostaje jeden ze za czasów bet a potem RC sevena nawet ludzie byli tu bardziej uczynni i w ogóle inni niż teraz.
Ehhh jeszcze pamiętam czasy jak testowałem betę win 98:)
Pozdrawiam wszystkich.