TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Release Preview torrent

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Czerwiec 2012, 23:41:10 »
nie reformowalny

Wyjątki wyjątkami, ale to aż boli prof. Miodku... Grammar nazi, a sam wali bykami.

@Down
Typowa reakcja na brak argumentów :) Rozumiem, że nie możesz się przyznać do błędu bo jakby to wyglądało. Lepiej obrazić i zakończyć dyskusje.
Nie takich leszczy jak Ty się w życiu zjadało.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2012, 23:24:07 wysłana przez Jaszczur »

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Czerwiec 2012, 08:11:38 »
To jest ostatnia odpowiedź na zaczepki - z kretynami i wypierdkami mamuta, dalej nie dyskutuję.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Czerwiec 2012, 08:21:27 »
nie szaleć dziewczyny, a prosby o zmiany nicków to do admina piszcie.

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Czerwiec 2012, 18:58:44 »
nie ma PL?? do ekspertów typu "Madzia".












PS 1: rav.a to mój nick z innego forum.
PS 2: to nie jest spolszczenie do z CP, tylko Oryginalne do RP, niestety nie jest ono dostępne publicznie.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwiec 2012, 19:17:08 »
Jak zapłaciłeś to masz :D
Poza chwaleniem się nic nie wnosisz.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Czerwiec 2012, 10:45:05 »
Prosiłbym wszystkich użytkowników forum o pisanie na temat. Tworzenie dyskusji o ortografii i pięknie języka polskiego nie ma sensu. Również różnego rodzaju zaczepki nie są mile widziane. Kłótnie polecam przenieść na prywatne obszary.

Co do polskiej wersji językowej, to warto rozwijać ten temat i liczymy na szczegółowe info :)
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2012, 10:46:38 wysłana przez Mirahz »

Offline Bozz

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Czerwiec 2012, 11:29:58 »
Może nie wszyscy wiedza więc napiszę. Gustaw posiada spolszczenie od Canouna, nieoficjalne i niekompletne, a żeby je zdobyć trzeba było najpierw wykupić konto vip (bodajże 15euro). Oficjalne ukaże się prawdopodobnie dopiero w RTM czyli pod koniec lipca.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Czerwiec 2012, 11:48:22 »
Już cały internet wie, że zapłacił. Chwali się tym spolszczeniem i chwali jakby to było coś niezwykłego i nadzwyczajnego. Pewnie chodzi o to, że on ma a my nie mamy, więc trzeba się chwalić i dawać screeny gdzie się tylko da.

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwiec 2012, 20:10:24 »
1. bozz - gościu po pierwsze to, to co napisałeś o spolszczeniu wiesz ode mnie i tylko ode mnie, więc nie wiem po co mnie cytujesz? i to nie jest jedyna rzecz, którą dowiedziałeś się ode mnie.
2. madzia - gdybyś miała owe spolszczenie internet huczał by, że hey! po dwa po co odpowiadasz na pytanie forumowicza czy jest spolszczenie do RP, że nie ma? skoro jest! więc nie kłam więcej. irytuje mnie to kiedy się wymądrzasz i wprowadzasz ludzi w błąd nie tylko w tym temacie. Pani ekspert ;/ ;/ ;/
3. ojj ludzie co was to obchodzi ile zapłaciłem i za co? ważne, że mam. i siedzę sobie na polskim systemie a wy plujecie sobie w brodę. nie mam pytań. dziękuję

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Czerwiec 2012, 23:35:56 »
zawiść polaków jest piękna :)

Offline Bozz

Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Czerwiec 2012, 11:04:47 »
@Gustaw
Napisałem to, bo nie wszyscy śledzą cała sprawę, a w tym temacie więcej offtopu niż rzeczowych informacji, również dzięki Twojej osobie. Zluzuj bo żyłka Ci pęknie ;)

Ps. Uwierz, mało mnie obchodzi ile i komu zapłaciłeś, bo jeśli chciałeś to Twoja sprawa. Ja jak na razie nawet win8 nie instalowałem, a więc tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.

EOT z mojej strony. Piszcie już na temat, jak ktoś ma jakieś prywatne sprawy do wyjaśnienia to na PW.
Pozdrawiam

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Czerwiec 2012, 17:33:06 »
Nie wiem po co się irytujecie? Bozz odpowiedział na pytanie i dobrze. Przynajmniej będzie mniej pytań o spolszczenie. Na razie nie ma dostępnego spolszczenia. Chcesz język PL, to musisz zapłacić ot co. Ale czy to jakaś tajemnica? Nie rozumiem oburzenia ;)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Czerwiec 2012, 21:03:30 »
madzia - gdybyś miała owe spolszczenie internet huczał by, że hey! po dwa po co odpowiadasz na pytanie forumowicza czy jest spolszczenie do RP, że nie ma? skoro jest! więc nie kłam więcej. irytuje mnie to kiedy się wymądrzasz i wprowadzasz ludzi w błąd nie tylko w tym temacie. Pani ekspert ;/ ;/ ;/
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem bo widać masz poważne z tym problemy :D
Jest polska wersja tego systemu - http://www.idg.pl/ftp/windows.8.release.preview.html?utm_source=mail&utm_campaign=newsletter%20-%20IDG&utm_medium=Nowosci%20Download%20
Nie kłam, bo nie ma PL.
Widzisz wersję PL w tym linku? Gdzie ja kłamię i wprowadzam w błąd? :D
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2012, 21:05:26 wysłana przez Madzia »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Czerwiec 2012, 18:55:58 »
1. bozz - gościu po pierwsze to, to co napisałeś o spolszczeniu wiesz ode mnie i tylko ode mnie, więc nie wiem po co mnie cytujesz? i to nie jest jedyna rzecz, którą dowiedziałeś się ode mnie.
2. madzia - gdybyś miała owe spolszczenie internet huczał by, że hey! po dwa po co odpowiadasz na pytanie forumowicza czy jest spolszczenie do RP, że nie ma? skoro jest! więc nie kłam więcej. irytuje mnie to kiedy się wymądrzasz i wprowadzasz ludzi w błąd nie tylko w tym temacie. Pani ekspert ;/ ;/ ;/
3. ojj ludzie co was to obchodzi ile zapłaciłem i za co? ważne, że mam. i siedzę sobie na polskim systemie a wy plujecie sobie w brodę. nie mam pytań. dziękuję


nie tylko ty masz , a ja dalej powiem nie ma spolszczenia - trzeba ci to przeliterowac głosno ?

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Release Preview torrent
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Czerwiec 2012, 13:24:09 »
jest spolszczenie do wersji RP, w pełni kompatybilne, niepowodujące żadnych błędów. więc jest to spolszczenie systemu RP :]