TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Użycie procesora 100%

Użycie procesora 100%
« dnia: 24 Kwiecień 2012, 09:35:12 »
Witam, posiadam windows 7 pro na mb - asus p5641t-m lx, proc - Pentium IV 3.00GHz. Po tygodniu użytkowania systemu coś ewidentnie padło i przy pracy 'biurowej' (tj.: przeglądanie netu, yt, instalacja programów)  obciążenie dochodzi do 100% CPU, natomiast suma procesów z menadżera zadań wynosi o wiele mniej, process explorer nie pokazuje żadnego zadania które by procesor obciążało w takim stopniu. Po formacie dysku przez około godzinę jest dobrze i problem znów się pojawia. Instalowałem windows 8 i to samo, aktualizowałem bios, sterowniki, instalowałem win7 na innym dysku i wciąż to samo. Kilka tygodniu temu w skutek przepięcia padła mi płyta główna, obecna mb to nówka, być może wtedy proc dostał rykoszetem i dziś wszystko wychodzi. Dodam jeszcze, ze indeks wydajność systemu wskazuje jakość proc równa 1.5, przed awarią było 3,9.

Odp: Użycie procesora 100%
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2012, 23:38:31 »
dzieki za pomoc, okazalo sie proc byl uszkodzony