TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

BSDOS: netio.sys

BSDOS: netio.sys
« dnia: 10 Kwiecień 2012, 09:32:12 »
Witam piszę te wiadomosc poniewaz nigdzie nie moge znalezć zadnych informacji które mogły by mi sie przydać i zwalczyc ten problem

od dłuzszego czasu dostaje Blue Screeny podczas uruchomienia jednej z gier po uplywie 5-10 minut  Crash... czasami nawet po paru godzinach.

Nie potrafie sie z tym uporac, inni mówia ze jest to wina Antywirusa , ale wczesniej z nim problemow nie mialem i nie pojawiały się niebieskie,
ANtywirus: Eset Smart Secruity.

Pare informacji wyciągniętych z minidumpa:

Unable to load image epfwwfp.sys, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for epfwwfp.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for epfwwfp.sys
Probably caused by : NETIO.SYS ( NETIO!NetioCompleteCloneNetBufferListChain+37 )

Followup: MachineOwner

SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0x1000007e NETIO.SYS fwpkclnt.sys epfwwfp.sys  

epfwwfp.sys z tego co wiem to jest sterownik od Antywira.
system win7 pro x86
ps: nie wiedziałem gdzie ten watek umiescic
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2012, 09:33:56 wysłana przez CpunekPK »