TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

SAGEM XG-760A

SAGEM XG-760A
« dnia: 04 Kwiecień 2012, 19:50:21 »
Witam, mam następujący problem. System operacyjny Windows 7  64 bity, internet wcześniej podłączony kablem ethernetowym, ale kabel został podłączony do telewizora. Kupiłem na alegro adapter Wi-Fi SAGEM XG-760A, miał działać z w7 64 bit, na stronie tp są przecież sterowniki. Niestety nie działa. Na tym forum był podobny temat, który kilka dni temu czytałem, niestety nie mogę go znaleźć, dlatego założyłem nowy. Próbowałem ze sterownikami ze strony tp, z rozwiązań w podobny temacie, z innych sugestii z innych stron. Instalowałem sterowniki w paczkach, które teoretycznie miały obsługiwać wiele urządzeń i nic :( Najprościej by było wrócić do podłączenia ethernetem, ale niestety nie mogę. Adapter drogi nie był, 30 zł ale trochę boli, może ma ktoś jeszcze jakiś dobry sposób na instalacje i odpalenie. Co ciekawe w opcji bezpiecznego usuwania rozpoznaje adapter i ten konkretny model, ale na tym się kończy. Pozdrawiam i liczę na jakieś rady.