TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dziwny problem z karta BSOD

Dziwny problem z karta BSOD
« dnia: 28 Marzec 2012, 22:43:24 »
Witajcie mam dziwny problem otóż gdy zainstaluje sterowniki i testuje 3d markami to program nic nie wykrywa.Gdy komputer włączę za 3-5 razem to BSOD wywala ;/proszę was i nie pisanie ,,sprawdz pamieć ram ,OCCT itp bo to już dla mnie żałosne to nic nie dało wszystko próbowałem.Swoją kartę dawałem kumplowi zeby na niej pograł i nic wszystko dobrze chodzi karta była na gwarancji i też wszystko dobrze jest,nie mam pojęcia czy ta karta się gryzie z czymś? :( sterowniki najnowsze,bios też!Może ktoś z was ma pomysł jak to zapobiec BSOD ?

DualCore AMD Phenom II X2 Black Edition 560, 3149 MHz (16.5 x 191)
MSI 870-G45 (MS-7599)
Corsair 430w
DIMM1: Kingston 9905471-001.A01LF
DIMM4: SpecTek ZC256M6408V79BD2J-
Karta Graficzna    ATI Radeon HD 5700 Series
SAMSUNG HD502HJ (500 GB)

Odp: Dziwny problem z karta BSOD
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2012, 18:06:07 »
Podaj sensowny i dokladny opis problemu.   "Witajcie mam dziwny problem otóż gdy zainstaluje sterowniki i testuje 3d markami to program nic nie wykrywa" Mozna sie domyslac ze chodzi o grafike ale takimi domyslalmi problemu nie rozwiazesz...  A co dokladnie probowales ?? "to już dla mnie żałosne to nic nie dało wszystko próbowałem" z tego wynika ze  WSZYSTKO -  polewales wodą, dmuchales ?   Dokladny opis problemu i tego co juz zrobiles napewno pomoze w diagnozie :) Pozdrawiam

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Dziwny problem z karta BSOD
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2012, 20:57:00 »
jak dla mnie dziwne dobrane pamiątki a i zasilacz taki bardzo słaby, na początek zmien zasilacz - 500W z zapasem starczy - ten co widac moze byc juz niestabilny