TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Karta graficzna bios

Karta graficzna bios
« dnia: 21 Maj 2012, 15:38:18 »
Witam instalowałem bios nowego do karty graficznej bo miałem stary wgrany wgrałem do 50% i prąd mi w domu wyłączyli na 5 min uruchomiłem komputer i po komendzie ,,Trwa uruchamianie systemu Windows"  i blue screen mam na dysku zapisany stary bios fajne jakby się dało cudem wgrać biosa do karty graficznej jak instaluje się system :) :P pomoże mi ktoś jak wgrać mam go teraz tylko tryb awaryjny mi chodzi ;/ moja karta Sapphire Radeon 5750 HD series 512mb

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Karta graficzna bios
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2012, 20:29:45 »
Jeśli wgrywałeś, to chyba wiesz jak to się robi, więc nie rozumiem?

Swoją drogą po cholerę w tym grzebać? Aktualizujesz sterki a biosu nie ruszasz żeby takich kwiatków nie mieć:)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Karta graficzna bios
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2012, 22:26:03 »
teraz to pozostaje u kumpla flashowanie , i jak eksperymentujesz dopiero to rób to na sucho i najlepiej pod upsem.