TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Consumer Preview Final Build

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #90 dnia: 01 Marzec 2012, 22:27:57 »
Kolega @kamiton wali setki postów z których niewiele wynika. Każdego nazywa noobem, a wypowiada się jakby był kimś wysokim w MS. Proponuję dać mu ostrzeżenie i niech przemyśli sprawę, bo nie jest pępkiem świata.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #91 dnia: 01 Marzec 2012, 22:28:39 »
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione
Polityka Microsoftu swoją drogą, ale przecież i tak ktoś znajdzie sposób na wyłączenie Metro ;D
może Ty?? widzę, że jesteś "ekspertem", wykaż się, chyba, że jesteś ekspertem w gadce :]

ponad 1100 postów, a z tego ze 100 użytecznych.
 nie podoba się nie instaluj!!
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj.
niestety jak sie własnie dowiedziałem - nie da sie  w consumer preview wyłączyc metro
Nie ma czegoś takiego, że się nie da.
Da się, tylko na razie nikt nie wie jak :P

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #92 dnia: 01 Marzec 2012, 22:35:43 »
fazzi popieram ciśnie każdego to jest dyskusja i nie powinno się tu cisnąć ludzi bo komuś się Win8 nie podoba

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Marzec 2012, 22:38:18 »
Kolega @kamiton wali setki postów z których niewiele wynika. Każdego nazywa noobem, a wypowiada się jakby był kimś wysokim w MS. Proponuję dać mu ostrzeżenie i niech przemyśli sprawę, bo nie jest pępkiem świata.

nie kazdego - to po pierwsze,po drugie jak nie podobaja ci sie moje posty to ich po prostu nie czytaj

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #94 dnia: 01 Marzec 2012, 22:40:09 »


Cytat: kamiton on Dzisiaj o 21:57:12
niestety jak sie własnie dowiedziałem - nie da sie  w consumer preview wyłączyc metro
Nie ma czegoś takiego, że się nie da.
Da się, tylko na razie nikt nie wie jak


dokładnie




Cytat: Gustaw on Dzisiaj o 21:41:35
Cytat: Madzia on Dzisiaj o 21:34:35
Cytat: mati150_92 on Dzisiaj o 21:26:40
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione
Polityka Microsoftu swoją drogą, ale przecież i tak ktoś znajdzie sposób na wyłączenie Metro
może Ty?? widzę, że jesteś "ekspertem", wykaż się, chyba, że jesteś ekspertem w gadce :]

ponad 1100 postów, a z tego ze 100 użytecznych.
 nie podoba się nie instaluj!!
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj.


dzieci przyszły i sie zalą - sa inne fora od tego typu zal.pl jak juz wsponimałem ewentualnie http://www.fejsik.pl/Wystartowal-Facebook-dla-dzieci-Zalozysz-im-konto-a578
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 22:43:59 wysłana przez kamiton »

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #95 dnia: 01 Marzec 2012, 22:45:33 »
Ale masz zbyt radykalne osądy i po każdym jeździsz. Nie odpowiesz normalnie tylko atakujesz i najeżdżasz. Proszę Administratora i Moderatorów o rozważenie tego problemu. Albo zachowujemy pewną kulturę i poszanowanie dla nowych i niedoświadczonych użytkowników, albo odejdą oni na inne fora. Zastanówmy się czy warto marnować to forum - w końcu ma już swoją historię i każdy z nas wiele mu zawdzięcza.

Kolego @kamiton mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz bo nie to mam na celu - badź tylko wyrozumialszy, nie wyśmiewaj i nie najeżadżaj na każdego.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #96 dnia: 01 Marzec 2012, 22:47:32 »
Ale masz zbyt radykalne osądy i po każdym jeździsz. Nie odpowiesz normalnie tylko atakujesz i najeżdżasz. Proszę Administratora i Moderatorów o rozważenie tego problemu. Albo zachowujemy pewną kulturę i poszanowanie dla nowych i niedoświadczonych użytkowników, albo odejdą oni na inne fora. Zastanówmy się czy warto marnować to forum - w końcu ma już swoją historię i każdy z nas wiele mu zawdzięcza.

Kolego @kamiton mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz bo nie to mam na celu - badź tylko wyrozumialszy, nie wyśmiewaj i nie najeżadżaj na każdego.

podlinkuj mnie kiedy to na ciebie tak napisałem bo jakos sobie nie przypominam

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #97 dnia: 01 Marzec 2012, 22:53:02 »
Nie chodzi tylko o mnie.


dzieci przyszły i sie zalą - sa inne fora od tego typu zal.pl jak juz wsponimałem ewentualnie http://www.fejsik.pl/Wystartowal-Facebook-dla-dzieci-Zalozysz-im-konto-a578

A jeśli chcesz to masz powyżej cytat który jest poniżej pewnego poziomu.

Więcej pisał na ten temat nie będę - nie chcę się kłócić tylko zwrócić uwagę. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam - nie miałem takiego celu.
Jeśli Zarząd Forum uważa iż nie mam racji to oddaję się do dyspozycji i proszę o ukaranie.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 22:56:13 wysłana przez fazzi »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #98 dnia: 01 Marzec 2012, 22:58:26 »
napisałem tak jak jest - nic poza tym. jeżeli cie to uraziło to wybacz.kazdy jest jaki jest a ja jestem niestety taki jaki lubie - kontrowersyjny - oczywiscie czasami.

fazzi dajemy na luz - jak lubisz moge cie wychłostac hehe :)
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 23:02:21 wysłana przez kamiton »

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #99 dnia: 01 Marzec 2012, 23:03:41 »
Aż taki perwers to nie jestem @kamiton  ;D

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #100 dnia: 01 Marzec 2012, 23:10:41 »
Dajcie już spokój z osobistymi animozjami, to forum zaczyna robić się śmietniskiem. Najwyższy czas na poważnie zająć się powyższym tematem, a nie robienie sobie na wzajem drobnych(?) uszczypliwości. Wielu użytkowników tego forum potrzebuję rzetelnych informacji i pomocy w tematach ich interesujących. Proszę, weźcie sobie to pod uwagę.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #101 dnia: 01 Marzec 2012, 23:45:13 »
mozna tez zastosowac viStart : http://www.intowindows.com/start-menu-for-windows-8/ ale dalej pozostaje metro

a tu bardziej szczegołowe rozwiązanie na wyswietlane orb http://www.askvg.com/how-to-enable-good-old-start-button-orb-and-start-menu-in-windows-8/

i instrukcja aby podczas uruchamiania nie wyswietlało metro tylko pulpit :http://www.wiztechie.com/2012/03/windows-8-consumer-preview-bypass-metro-start-screen-and-show-desktop-on-startup/


i to wszystko co mozna na ten czas zdziałac :)
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2012, 00:01:45 wysłana przez kamiton »

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #102 dnia: 02 Marzec 2012, 00:04:20 »
Witam, no i zainstalowałem, i powiem tak, nie ma aż takiej tragedii z metro, bo w tym buildzie już bardziej dopracowane jest trochę metro, w developer preview wiele rzeczy jeszcze nie działało, nie ma problemu żeby były skróty do programów, jest więcej ustawień, pasi mi to w sumie, kwestia przyzwyczajenia, a najbardziej pasi to że system jest szybciutki:)

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #103 dnia: 02 Marzec 2012, 09:13:39 »
Ale to nie jest przecież mobilny radeon, a na stronie ati mobility modder support koczy sie na jakimś mobilnym z serii 4xxx.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #104 dnia: 02 Marzec 2012, 09:28:21 »
byc moze, ale niedawno dosc jeszcze tego uzywałem i nic nie przypominam sobie by cokolwiek nie działało :)