TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Consumer Preview Final Build

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Marzec 2012, 09:03:03 »
Nie mogę zainstalować na 4 letnim laptopie :-\ Instalator nie widzi dysku i chce jakieś sterowniki. Dziwne, bo Developer Preview instalował się bez problemu.
hmm. instalacja z pendrive nie wola o sterowniki. Dziwne bo Developer Preview z dvd tez wola o takie -sam o tym pisalem ,na poczciwym lapku nie wolal a na stacjonarnym mialem sporo problemow.
Ten tez z dvd na stacjonarnym chcial,z pena polecial bez problemow.

Witam mam pytanie zeby zainstalowac z pena, to obraz ISO systemu nalezy nagrac na pena i to wszystko, czy cos jeszcze jest potrzebne ?
Pozdrawiam

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Marzec 2012, 09:10:19 »
Będą inne wersje językowe CP w późniejszym terminie czy inne wersje językowe pojawią się dopiero w kolejnych wydaniach W8?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Marzec 2012, 10:45:50 »
pendriva trzeba odpowiednio przygotowac - stworzyc partycje primary i z obrau iso skopiowac pliki

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Marzec 2012, 10:55:07 »
zainstalowałem na virtualnej maszynie zobaczyłem że menu jak w tabletach i nie ma przycisku start i wyłączyłem  :'(  w ogóle mi się to nie podoba tzn ogólnie fajnie gdyby nie ten start bez tego Windows dla mnie umarł jeśli to usuną w retailowej wersji to ja dziękuje postoje i zostaję przy win 7 który jest absolutnym liderem w tej chwili i rządzi ;)

pozdro a wy co tym myślicie ??
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Marzec 2012, 11:41:06 »
Nie mogę zainstalować na 4 letnim laptopie :-\ Instalator nie widzi dysku i chce jakieś sterowniki. Dziwne, bo Developer Preview instalował się bez problemu.
hmm. instalacja z pendrive nie wola o sterowniki. Dziwne bo Developer Preview z dvd tez wola o takie -sam o tym pisalem ,na poczciwym lapku nie wolal a na stacjonarnym mialem sporo problemow.
Ten tez z dvd na stacjonarnym chcial,z pena polecial bez problemow.
OK, spróbuję.
zainstalowałem na virtualnej maszynie zobaczyłem że menu jak w tabletach i nie ma przycisku start i wyłączyłem  :'(  w ogóle mi się to nie podoba tzn ogólnie fajnie gdyby nie ten start bez tego Windows dla mnie umarł jeśli to usuną w retailowej wersji to ja dziękuje postoje i zostaję przy win 7 który jest absolutnym liderem w tej chwili i rządzi ;)

pozdro a wy co tym myślicie ??
Przecież Metro trzeba wyłączyć i masz normalnego Windowsa.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Explorer wartość klucza RPEnabled z 1 na 0
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Explorer wartość klucza RPEnabled z 1 na 0

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Marzec 2012, 12:39:07 »
Nie mogę zainstalować na 4 letnim laptopie :-\ Instalator nie widzi dysku i chce jakieś sterowniki. Dziwne, bo Developer Preview instalował się bez problemu.
hmm. instalacja z pendrive nie wola o sterowniki. Dziwne bo Developer Preview z dvd tez wola o takie -sam o tym pisalem ,na poczciwym lapku nie wolal a na stacjonarnym mialem sporo problemow.
Ten tez z dvd na stacjonarnym chcial,z pena polecial bez problemow.
Z pena jest to samo. Ratunku!!!

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Marzec 2012, 12:55:24 »
to w biosie kombinuj z ustawieniami dysku

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Marzec 2012, 12:59:06 »
Cytuj
Przecież Metro trzeba wyłączyć i masz normalnego Windowsa.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Explorer wartość klucza RPEnabled z 1 na 0
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Explorer wartość klucza RPEnabled z 1 na 0


WItam, nie miałem pkazji testować, dopiero sys mi się ściąga, ale zdaje się że zmiana w rejestrze nie działa już, gdzieś czytałem o tym, jesli tak to trzeba będzie podmienić pliki dll z poprzedniego buildu i spróbować...

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Marzec 2012, 13:09:01 »
a jak wejsc do rejestru w tej 8 ? :) to chetnie to wypróbuje i powiem czy dziala

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Marzec 2012, 13:15:33 »
to w biosie kombinuj z ustawieniami dysku
Ale co mam kombinować, jak tam nie ma co kombinować?
a jak wejsc do rejestru w tej 8 ? :) to chetnie to wypróbuje i powiem czy dziala
run -> regedit

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Marzec 2012, 13:16:49 »

Cytuj
Przecież Metro trzeba wyłączyć i masz normalnego Windowsa.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Explorer wartość klucza RPEnabled z 1 na 0
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Explorer wartość klucza RPEnabled z 1 na 0

Jakoś nie mogę tych kluczy znaleźć RPEnabled .
Chyba to nie ma nić wspólnego ,że zainstalowałem na VirtualBox.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 13:19:13 wysłana przez Mondek »

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Marzec 2012, 13:17:22 »
no dobra odpala mi sie metro z ikonkami jak dalej mam postepowac aby wejsc do rejestru

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Marzec 2012, 13:18:19 »
No wejdź w aplikację run i wpisz regedit.

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Marzec 2012, 13:19:26 »
u mnie sposób z rejestrem nie działa,gdyż nie ma tych kluczy,lub nie mogę znależć

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Marzec 2012, 13:22:53 »
u mnie sposób z rejestrem nie działa,gdyż nie ma tych kluczy,lub nie mogę znależć

CIekawe jakby je dopisać?:) bo są przypadki że czegoś nie ma to mozna dopisać i czasem działa
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 13:26:02 wysłana przez freak78 »