TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Consumer Preview Final Build

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Marzec 2012, 20:51:43 »
Może mi ktoś powie jak wejść w tryb awaryjny w Windows 8 ? .

nie działa NET Framework 4 i 4.5 Beta
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 21:34:07 wysłana przez popuri11 »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #76 dnia: 01 Marzec 2012, 20:52:42 »
mlkgmk  - juz gdzies na forum wrzucałem poprawke do asusów.

hah znalazłem - sprobuj tak :

1) Ściągnij sobie najnowszy sterownik dla swojej karty ze strony www.ati.com
2) Uruchom instalator sterownika, który wypakuje pliki do c:/ATI/SUPPORT (nie kontynuuj instalacji, tylko kliknij anuluj).
3) Ściągnij i uruchom Mobility Modder ([strona nie jest już dostępna]) - wybierz odpowiedni katalog (np. C:\ATI\SUPPORT\7-4_vista32_dd_ccc_enu_44985) i kliknij modify. Po zakończeniu zamknij program.
4) Wejdź do katalogu instalacyjnego (np. C:\ATI\SUPPORT\7-4_vista32_dd_ccc_enu_44985) i uruchom setup.exe. Podczas instalacji może wyskoczyć komunikat "Driver is not WHQL certified" - ignorujemy go 
5) Zrestartuj komputer
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2023, 15:40:17 wysłana przez Mirahz »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #77 dnia: 01 Marzec 2012, 21:13:37 »
Madzia ma racje będzie zgranie ale czy nam pecetowcą to jest tak naprawdę potrzebne i stawia to wszystko na priorytet ? Microsoft poszedł na łatwiznę robiąc system dla wszystkich. Nie da się zrobić tak by wszyscy byli zadowoleni tym razem my przegraliśmy. Więc może czas PCów już się skończył według MS ?
No właśnie tu jest problem, bo wciskają kafelki na PC na siłę, a już przy instalacji powinna być możliwość wyboru Aero lub Metro, a także w ustawieniach samego systemu.

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Marzec 2012, 21:18:46 »
Jakby ktoś coś wiedział jak włączyć normalne Aero to prosiłbym o info na forum bo oszaleję z tymi kafelkami . . .

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Marzec 2012, 21:20:47 »
ja myslałem ze po developer preview nikt nie bedzie miał zalu. Czego sie spodziewaliscie od tamtego wycieku ? transformacji 100% do waszych potrzeb ? komu sie nie podoba moze zacząc sobie kompilowac linuxa a tutaj niestety inna scieżka - sciezka microsoft który nigdy nie bedzie patrzył na wasze potrzeby tylko na potrzeby własne czyli finansowe - a jak widac idzie w dobrym kierunku, jezeli ktos tego nie rozumie to bardzo mi go szkoda. Ja gdy cos mi sie nie podoba i mi nie pasuje , nie używam tego i nie czuje potrzeby ciągłego użalania nad tym., a zwykłym noobom współczuje tylko.

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Marzec 2012, 21:26:40 »
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Marzec 2012, 21:34:35 »
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione
Polityka Microsoftu swoją drogą, ale przecież i tak ktoś znajdzie sposób na wyłączenie Metro ;D

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #82 dnia: 01 Marzec 2012, 21:38:10 »
hahaha no to fakt ;] no ale nikt MS nie wytłumaczy że to się nie sprawdza ;/

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #83 dnia: 01 Marzec 2012, 21:39:07 »
Wie ktoś czy można zainstalować Windowsa 8 na Pendrive ? ( tak jak na dysku ). Ostatnio instalowałem na 8GB pendrive linuxa i normalnie działał, ale nie wiem jak to będzie z Windowsem. Teraz bym sobie kupił 16GB albo 32GB właśnie do testowania beta wersji Windowsów.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Marzec 2012, 21:41:20 »
jak narazie nik nie ma sposobu na wyłączenie metro :)

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Marzec 2012, 21:41:35 »
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione
Polityka Microsoftu swoją drogą, ale przecież i tak ktoś znajdzie sposób na wyłączenie Metro ;D
może Ty?? widzę, że jesteś "ekspertem", wykaż się, chyba, że jesteś ekspertem w gadce :]

ponad 1100 postów, a z tego ze 100 użytecznych.
 nie podoba się nie instaluj!!
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 21:44:05 wysłana przez Gustaw »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #86 dnia: 01 Marzec 2012, 21:42:25 »
Wie ktoś czy można zainstalować Windowsa 8 na Pendrive ? ( tak jak na dysku ). Ostatnio instalowałem na 8GB pendrive linuxa i normalnie działał, ale nie wiem jak to będzie z Windowsem. Teraz bym sobie kupił 16GB albo 32GB właśnie do testowania beta wersji Windowsów.

jasne ze mozna ale z funkcjonowaniem pozostawia wiele do zyczenia

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #87 dnia: 01 Marzec 2012, 21:43:37 »
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione
Polityka Microsoftu swoją drogą, ale przecież i tak ktoś znajdzie sposób na wyłączenie Metro ;D
może Ty?? widzę, że jesteś "ekspertem", wykaż się, chyba, że jesteś ekspertem w gadce :]

rusz moze ty d__e do roboty a nie na gotowce liczysz :)
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 22:49:53 wysłana przez kamiton »

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #88 dnia: 01 Marzec 2012, 21:44:50 »
Dokładnie Madzia tak powinno być niestety wątpię żeby zostało to zmienione
Polityka Microsoftu swoją drogą, ale przecież i tak ktoś znajdzie sposób na wyłączenie Metro ;D
może Ty?? widzę, że jesteś "ekspertem", wykaż się, chyba, że jesteś ekspertem w gadce :]

rusz moze ty dupe do roboty a nie na gotowce liczysz :)
mi się podoba metro

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #89 dnia: 01 Marzec 2012, 21:57:12 »
niestety jak sie własnie dowiedziałem - nie da sie  w consumer preview wyłączyc metro ale jest inne rozwiązanie :

http://www.eightforums.com/tutorials/2460-start-menu-toolbar-create-windows-8-taskbar.html