TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 Consumer Preview Final Build

Offline miron

  • ***
  • 242
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Marzec 2012, 16:31:28 »
kamiton wcale się nie użalam tylko stwierdzam fakty. Widzę że nie jesteś obiektywny bo tobie się wydaje że to co nowe musi być zajebiste. No prawda jest taka że Microsoft nie pomyślał o PC tylko o tabletach i raczej wątpię że wszyscy będą kupować tablety na potęgę.
Mati, masz racje.  ;)

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Marzec 2012, 16:42:31 »
Po co Wy chcecie wyłączać Metro? Przecież od W8 tak będzie wyglądał każdy Windows, trzeba się do tego przyzwyczaić a nie wyłączać.

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #62 dnia: 01 Marzec 2012, 16:45:45 »
Kamiton ja tylko podważam twoją argumentacje że Win8 jest łatwy może i na 1 oko widać że jest łatwe ale teraz już mamy w windowsie 3 okno panelu sterowania ^^ jaki w tym sens ? Microsoft mógł inaczej rozdzielić funkcje tak żeby i Pcciarzom było dobrze i tabletowcą niestety na konferencji w Barcelonie wszystkim przysłaniały oczy tablety a gdzie był pc ? Każdy kto śledzi doniesienia od MS czy z portali technicznych dobrze wie że ciągle był poruszany temat Tabletów. Pamiętam pół roku po wydaniu 7 były newsy że 8 będzie specjalnie dla graczy jakieś ułatwienia i wgl gdzie to jest ? Xbox live to ma być to coś dla graczy ? Mhy no ja nie mam pytań a to przełączanie się pomiędzy otwartymi oknami jak zamknąć okno jak cofnąć się ? Przecież to takie uciążliwe skróty klawiszowe nie działający Esc ciągłe używanie Windows Key+ Tab lub samego WK ^^? Gdzie tu ta prostota ja się pytam nawet żeby wejść w komputer to teraz już nie wystarczy wejść na pulpicie tylko trzeba najpierw w Metro a później dopiero w niego.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #63 dnia: 01 Marzec 2012, 17:31:08 »
Szanowni Panowie eksperci, tak namieszaliście w głowach zwykłych użytkowników, że chyba dalsza Wasza wymiana poglądów na ten temat i w tej formie, mija się z celem. Po przeczytaniu Waszych wywodów co jest lepsze, a co jest gorsze, na pewno nie doinstaluję nowego systemu do posiadanej siódemki, aż nie ustalicie między sobą klarownych i zrozumiałych opinii podczas testowania Windows 8.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #64 dnia: 01 Marzec 2012, 17:37:10 »
Po co Wy chcecie wyłączać Metro? Przecież od W8 tak będzie wyglądał każdy Windows, trzeba się do tego przyzwyczaić a nie wyłączać.
Nic nie trzeba. Wystarczy Metro w Warszawie :D Na komputerze nie jest potrzebne :D

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #65 dnia: 01 Marzec 2012, 17:41:41 »
igbron hehe no święta prawda i powiem ci szczerze że ja raczej formata nie zrobię dla tego windowsa wgl nie jest praktyczny dla osób które posiadają klawiaturę i myszkę taka prawda

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #66 dnia: 01 Marzec 2012, 17:50:43 »
Jakaś lipa. Po instalacji Win 8 jednak straciłem głównego Windowsa 7 :/. Właśnie jestem po ponownej instalacji Windows 7.

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #67 dnia: 01 Marzec 2012, 18:18:32 »
Po co Wy chcecie wyłączać Metro? Przecież od W8 tak będzie wyglądał każdy Windows, trzeba się do tego przyzwyczaić a nie wyłączać.
to mnie pocieszyles ^^ tyle czekania na nowy system a tu taki babol, tabletu raczej nie kupie a ten nowy wyglad 8 "metro" To wyglada jak kupa z uszami, jesli tak ma wygladac nowy super fajny windows to sie przeliczyli i sprzedarz tego przyniesie straty i zaliczy faila tak jak vista
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #68 dnia: 01 Marzec 2012, 19:17:11 »
Dzięki za szczerość dla "mati150_92", cieszę się, ze podzielasz mój skromny pogląd. Tyle było oczekiwań i nadziei na inaugurację ósemki, a jak widzę to była wielka klapa i w pewnym sensie niewypał. Miejmy nadzieję że po krytycznych uwagach testerów, zajdzie znacząca zmiana w finalnym wydaniu Windows 8 na PC.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2012, 19:20:00 wysłana przez igbron »

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #69 dnia: 01 Marzec 2012, 19:43:34 »
No szkoda że się nastawiają z tym Windowsem tylko na tablety.Myślałem że będzie to system również na blaszaki i będzie można przy instalacji wybrać sobie czy zainstalujemy system na tableta czy na PC.Żałuję że postawiłem jako główny system ale na szczęście mam kopię Windowsa 7 zrobioną Nortonem Ghostem.Zaraz sobie  przywrócę!

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #70 dnia: 01 Marzec 2012, 19:58:07 »
Wszyscy jesteście w błędzie, bo teraz kafelki będą na PC, tabletach i smartfonach ;D Pełne zgranie :P

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #71 dnia: 01 Marzec 2012, 20:08:56 »
Po co Wy chcecie wyłączać Metro? Przecież od W8 tak będzie wyglądał każdy Windows, trzeba się do tego przyzwyczaić a nie wyłączać.
to mnie pocieszyles ^^ tyle czekania na nowy system a tu taki babol, tabletu raczej nie kupie a ten nowy wyglad 8 "metro" To wyglada jak kupa z uszami, jesli tak ma wygladac nowy super fajny windows to sie przeliczyli i sprzedarz tego przyniesie straty i zaliczy faila tak jak vista

Powiem ci że to przyniesie zyski nawet duże bo tak jak ktoś tam kiedyś powiedział analitycy z Microsoftu planują system na kilka lat do przodu więc w tych latach trafili w tablety ale przez nawał pracy zapomnieli gdzieś o PCcie ^^. Madzia ma racje będzie zgranie ale czy nam pecetowcą to jest tak naprawdę potrzebne i stawia to wszystko na priorytet ? Microsoft poszedł na łatwiznę robiąc system dla wszystkich. Nie da się zrobić tak by wszyscy byli zadowoleni tym razem my przegraliśmy. Więc może czas PCów już się skończył według MS ?

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #72 dnia: 01 Marzec 2012, 20:09:35 »
Wszyscy jesteście w błędzie, bo teraz kafelki będą na PC, tabletach i smartfonach ;D Pełne zgranie :P
Na tablet owszem ale na PC ostatnim systemem będzie 7 nie oszukujmy się dla mnie te kafelki są jakieś z d....y :/
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #73 dnia: 01 Marzec 2012, 20:11:24 »
Po co Wy chcecie wyłączać Metro? Przecież od W8 tak będzie wyglądał każdy Windows, trzeba się do tego przyzwyczaić a nie wyłączać.
to mnie pocieszyles ^^ tyle czekania na nowy system a tu taki babol, tabletu raczej nie kupie a ten nowy wyglad 8 "metro" To wyglada jak kupa z uszami, jesli tak ma wygladac nowy super fajny windows to sie przeliczyli i sprzedarz tego przyniesie straty i zaliczy faila tak jak vista

Powiem ci że to przyniesie zyski nawet duże bo tak jak ktoś tam kiedyś powiedział analitycy z Microsoftu planują system na kilka lat do przodu więc w tych latach trafili w tablety ale przez nawał pracy zapomnieli gdzieś o PCcie ^^. Madzia ma racje będzie zgranie ale czy nam pecetowcą to jest tak naprawdę potrzebne i stawia to wszystko na priorytet ? Microsoft poszedł na łatwiznę robiąc system dla wszystkich. Nie da się zrobić tak by wszyscy byli zadowoleni tym razem my przegraliśmy. Więc może czas PCów już się skończył według MS ?
Chyba tak oni celują teraz tylko w tablety i xboxa a tak naprawdę największe grono odbiorców to własnie PC
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Odp: Windows 8 Consumer Preview Final Build
« Odpowiedź #74 dnia: 01 Marzec 2012, 20:26:01 »
Panowie tak się wczuliście w te swoje subiektywne opinie, że chyba nie widzicie juz normalnych postów z prośbą. Ponawiam i proszę jeszcze raz o pomoc.

A poradzicie coś na problem z instalacją najnowszych sterowników AMD dla kart graficznych przygotowanych dla Customer Preview? W dzienniku instalacji pokazuje się błąd : Niepowodzenie instalacji.
Ręcznie też nie idzie bo pokazuje się, że zainstalowany jest najlepszy sterownik dla tego sprzętu.

AMD FX 4100 4x3,6
RAM Patriot 2x2GB DDR3
MOBO ASUS M5A78L-M LX v2
Grafika XFX RADEON HD 6870 1GB
DYSK SAMSUNG 200GB 7200obr/min
ZASIŁKA OCZ FATAL1TY 550W
NAGRYWARKA Lite-ON iHAS 124B