TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Przywracanie systemu Windows 7

Przywracanie systemu Windows 7
« dnia: 26 Luty 2012, 21:17:55 »
Witam wszystkich mam pewien problem z przywróceniem systemu potrzebuję go przywrócić o ok 1,5 tygodnia, lecz we wszystkich datach jakie są do wyboru nie ma tak daleko. Wie ktoś w jaki sposób mogę go o tyle przywrócić?? Dzięki chętnym za pomoc.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Przywracanie systemu Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Luty 2012, 22:16:32 »
jak nie masz takiej daty to nie przywrocisz

Odp: Przywracanie systemu Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Luty 2012, 22:32:40 »
ostatnio czyściłem komputer programem cleangp i usunął mi potrzebne rzeczy do pracy systemu i programów jednak przywrócenie kopi rejestru nic nie dało, a przywracanie systemu mam tyko do daty 23 luty, a musiałbym przywrócić do 17 lutego. Co w takim wypadku zrobić, by odzyskać potrzebne utracone dane??

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Przywracanie systemu Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty 2012, 23:24:48 »
Jeżeli chcesz zwiększyć przydzieloną przestrzeń na dysku do zwielokrotnienia ilości punktów przywracania systemu zrób tak:
- Panel Sterowania - System - Ochrona systemu - Konfiguruj - zwiększ użycie  miejsca na dysku przynajmniej kilkanaście procent. Wielkość ta zależy od pojemności dysku jaki posiadasz.  :)