TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Firefox 3 - awaria przy włączaniu.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Firefox 3 - awaria przy włączaniu.
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Luty 2009, 15:01:51 »
No widzisz, a mnie chodzi szybciej niż opera, ff i ie ;) w ogóle od ie wszystko chodzi mi lepiej ;)

Co do Google Chrome to jest bezpieczna? IE i Opere używam i robaków na przednią szybe nie łapie a jak z tym Google Chrome ktoś dluzej użytkuje?

Dam Ci znać za tydzień :P bo na razie tylko z tego korzystam. Bardzo szczupłą przeglądarka na razie jest ok, nie narzekam.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Firefox 3 - awaria przy włączaniu.
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Luty 2009, 16:20:13 »
No widzisz, a mnie chodzi szybciej niż opera, ff i ie ;) w ogóle od ie wszystko chodzi mi lepiej ;)

Co do Google Chrome to jest bezpieczna? IE i Opere używam i robaków na przednią szybe nie łapie a jak z tym Google Chrome ktoś dluzej użytkuje?

Dam Ci znać za tydzień :P bo na razie tylko z tego korzystam. Bardzo szczupłą przeglądarka na razie jest ok, nie narzekam.

Teraz korzystam z combo IE + Opera :) niestety ale trafiłem nawet na strony które miały zalecany firefox...wiec zainstalowałem tez firefoxa...wiec mam 4 przeglądarki...IE,Opera,FF,GC...obłęd...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Firefox 3 - awaria przy włączaniu.
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Luty 2009, 16:28:05 »
No wiesz, sporo stron zaleca IE7. Podaj mi te strony co zalecają FF bo dziwie się, że są takie które budową wymagają FF... Od razu obłęd... zaawansowanie testujesz system w środowisku przeglądarkowym :D
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 16:33:25 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Firefox 3 - awaria przy włączaniu.
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Luty 2009, 16:32:11 »
No widzisz, a mnie chodzi szybciej niż opera, ff i ie ;) w ogóle od ie wszystko chodzi mi lepiej ;)

Co do Google Chrome to jest bezpieczna? IE i Opere używam i robaków na przednią szybe nie łapie a jak z tym Google Chrome ktoś dluzej użytkuje?

Dam Ci znać za tydzień :P bo na razie tylko z tego korzystam. Bardzo szczupłą przeglądarka na razie jest ok, nie narzekam.

Teraz korzystam z combo IE + Opera :) niestety ale trafiłem nawet na strony które miały zalecany firefox...wiec zainstalowałem tez firefoxa...wiec mam 4 przeglądarki...IE,Opera,FF,GC...obłęd...

Jaki obłęd? Ja mam 7. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)