TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zapytanie o legalność ??

Zapytanie o legalność ??
« dnia: 26 Styczeń 2012, 08:34:52 »
Witam
Mam pytanko bo jestem tak skołowany, że już sam się z tym gubie. Mianowicie w zeszłym roku zakupiłem laptopa w niemczech co za tym idzie laptop ma 7 OA w wersji niemieckiej. W chwili obecnej laptop ten wejdzie na stan firmy którą planuje otworzyć. Jednak wkurzył mnie ten niemiecki i zainstalowałem sobie taką samą wersję 7 tylko z oryginalnego polskiego boxa którego mam zainstalowanego na drugim kompie, oczywiście z numerem licencyjnym który mam na laptopie. Proces aktywacji przeszedł bez problemu, żeby się upewnić wykorzystałem narzędzia które udostępnia microsoft do sprawdzenia legalności oprogramowania i one też dały pozytywny rezultat tzn. system jest legalny. Z drugiej jednak strony w dalszym ciągu mam wątpliwości bo ponoć licencja mówi, że zmiana jezyka jest możliwa tylko przy wersji Ultimate. Więc proszę o konkretną odpowiedź system jest legalny czy nie bo sami sobie zaprzeczają, a dla mnie jest to ważne bo chce by oprogramowanie w firmie było legalne i nie weim czy mam kupować nową 7 czy nie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Zapytanie o legalność ??
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2012, 09:34:06 »
Jeżeli system został sprawdzony pod względem legalności przez ATU na stronie Microsoftu, i stwierdził, że system jest legalny, to wszystko jest w porządku i nie trzeba niczego się obawiać. Przeczytaj to:
 http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Windows_7_sam_sprawdzi_czy_jest_legalny-26799.html
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2012, 09:35:46 wysłana przez igbron »