TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problemy z Dźwiękiem 5.1

Problemy z Dźwiękiem 5.1
« dnia: 22 Styczeń 2012, 14:44:53 »
Witam. Jestem Tu Nowy Więc Jak Coś Miejcie Litość w Odp na tą wiadomość i nie jeździjcie za bardzo po mnie   8)  Zainstalowałem Wczoraj Windows 7 Ultimate 32 bit. A Mój Problem Polega na tym że nie mogę znaleść Sterowników do Soundmaxa. Na Xp chodziło mi wszystko Ok a na Windows 7 po zainstalowaniu ściągniętego soundmaxa nie działają mi wszystkie głośniki ( mam głośniki creative T6100 ). Szukając po panelu sterowania u próbując konfigurować głośniki widzi mi te głośniki i wszystkie działają a na Soundmax daje ustawienie 5.1 i działają tylko przednie i tylnie. Pomorze Ktoś znaleść jakieś sterowniki by to wreszcie działało??   Tu wstawiam Linka z everesta co do płyty głównej http://screenshooter.net/7487571/vvxarmp

Odp: Problemy z Dźwiękiem 5.1
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2012, 16:16:54 »
Widzę że Odp Brak od kilku Dni więc TEMAT ZAMYKAM! NIE DZIĘKUJE ZA NIC BO NIKT NIC NIE NAPISAŁ :D