TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy Win 7 RC który podobno ma wyjść w kwietniu będzie można pobrać i testować?

Jak w temacie;Czy Win 7 RC który podobno ma wyjść w kwietniu będzie można pobrać i testować?
I jeszcze jedno, czy może już będzie po polsku?
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2009, 14:53:14 wysłana przez djmikser »

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Prawdopodobnie tak, tak samo jak betę.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Ciekawe czy dla wszystkich czy tylko dla pewnego grona testerów...

Jesli tylko bedzie mozna to napewno pobiore przyznam ze mi sie ten system spodobal :)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
zapewne większość z nas nawet jeśli nie będzie można, będzie testować :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Pewnie tym, którzy teraz testują w7 beta, przyślą na e-maile powiązane z Live na którym się rejestrowaliśmy dla ściągnięcia bety z MS, przyślą zaproszenia do testowania RC. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Pewnie tym, którzy teraz testują w7 beta, przyślą na e-maile powiązane z Live na którym się rejestrowaliśmy dla ściągnięcia bety z MS, przyślą zaproszenia do testowania RC. ;)

Pewnie jakis 1% :)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Ja tam obstawiam, że po sukcesie bety, RC też będzie udostępniona publicznie...

Ale z MS to nigdy nic nie wiadomo...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Po co M$ miał by wypuszczac RC żeby przed premierą banda idiotów zrobił cracka? troche musi się sprzedac W7 w koncu dobry produkt...

Po co M$ miał by wypuszczac RC żeby przed premierą banda idiotów zrobił cracka? troche musi się sprzedac W7 w koncu dobry produkt...
Nawet jeśli M$ nie wyda oficjalnie publicznej RC, to na pewno któryś z beta testerów wyda ją mniej oficjalnie :), a crack i tak do niej powstanie :P
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik