TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem Windows 7 32 bit (Sagem Fast 800)sterowniki

Problem Windows 7 32 bit (Sagem Fast 800)sterowniki
« dnia: 03 Grudzień 2011, 18:29:57 »
Witam.

Czy można jakoś wyłączyć to, że po podłączeniu jakiegokolwiek urządzenia system nie instalował automatycznie domyślnych sterowników? Bo zainstalowałem z płyty, a system sam, tak jakby na ,,złość" instaluje mi swoje, co może być przyczyną tego, że urządzenie nie działa (mowa tu o modemie Sagem Fast 800 E4). Instalowałem już do niej sterowniki z Visty, jako administrator, lecz nic to nie dało. Podejrzewam właśnie, że Windows 7 instaluje własne sterowniki i kolidują one z tymi z płyty. I jeszcze jak możecie, to powiedzcie mi jeśli wiecie, jak włączyć wirtualizację w Windows 7? I jak dokładnie usunąć wszystkie pozostałości po sterownikach modemu?

Pozdrawiam.(skopiowane od Batorum) mam identyczny problem

 używałem poradnika http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obsluga_klienta/pomoc_tech/internet/modemy/sagem800/inst_ster/

i z tamtąd pobierałem sterowniki na 7 (jak wejdziecie na strone,kliknijcie w zakładke Windows7)tam sa sterowniki

proszę o pomoc

Odp: Problem Windows 7 32 bit (Sagem Fast 800)sterowniki
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:31:51 »
Please Help me
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2011, 18:45:10 wysłana przez kurn12 »