TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System punktów reputacji

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #75 dnia: 06 Kwiecień 2009, 14:43:09 »
Po pierwsze: tbgkol ma taki sam...
Po drugie i najważniejsze: jak znajdzie się taki punkt w regulaminie to przyrzekam że go zmniejszę...

Ja mam związany z tematem tego forum. :)

Uważam, że Twój podpis jest za duży i należałoby go zmienić na mniejszy i związany w jakimś stopniu z Forum.

Przyjdzie czas na zmianę tej reputacji.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #76 dnia: 06 Kwiecień 2009, 14:49:32 »
Po pierwsze: tbgkol ma taki sam...
Po drugie i najważniejsze: jak znajdzie się taki punkt w regulaminie to przyrzekam że go zmniejszę...

Ja mam związany z tematem tego forum. :)

Uważam, że Twój podpis jest za duży i należałoby go zmienić na mniejszy i związany w jakimś stopniu z Forum.

Przyjdzie czas na zmianę tej reputacji.

Nie chcę żeby zrobił się z tego spam, ale od kiedy podpis musi być związany z forum? Może zrobimy jeszcze tak, że avki też mają być związane?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #77 dnia: 06 Kwiecień 2009, 14:52:28 »
O avatarach nic nikt nie mówi, a tak wogóe co to jest ten avatar co go masz? Co na nim jest, bo nie mogę rozpoznać? ;D
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2009, 15:01:20 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #78 dnia: 06 Kwiecień 2009, 14:53:29 »
Zmniejszyłem i co? Teraz jest ok? Odwalcie się ode mnie...!

P.S. podobizna pana Kaczyńskiego?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #79 dnia: 06 Kwiecień 2009, 15:11:02 »
wiedze, że nie masz się czego czepić i "chwytasz się brzytwy"

Po pierwsze: tbgkol ma taki sam...
Po drugie i najważniejsze: jak znajdzie się taki punkt w regulaminie to przyrzekam że go zmniejszę...

Jakby on był związany z tematyką Forum to mi by nie przeszkadzał.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #80 dnia: 06 Kwiecień 2009, 15:13:47 »
a mi nie pasuje że masz w podpisie swój model laptopa, który nic nikomu nie mówi... albo kogo ubchodzi, że w nocy chodzi ci 4x szybciej internet? bo mnie nie...

Jak masz jakieś kompleksy to nie musisz tego pisać w podpisie...
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2009, 15:16:57 wysłana przez TonyM »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #81 dnia: 06 Kwiecień 2009, 15:35:41 »
a mi nie pasuje że masz w podpisie swój model laptopa, który nic nikomu nie mówi... albo kogo ubchodzi, że w nocy chodzi ci 4x szybciej internet? bo mnie nie...

Jak masz jakieś kompleksy to nie musisz tego pisać w podpisie...

Normalne jest to, że na Forum poświęconemu Windows 7 oraz komputerom i innymi sprawami związanymi z nimi zamieszcza się w podpisie dane zbliżone do mojego podpisu. Ale jak ktoś zamieszcza "kwiaty na Forum samochodowym" to jest chyba coś nie tak. Jak się z tym nie zgadzasz to zamelduj koniowi on ma dużą głowę to Cię wysłucham. I koniec.

Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #82 dnia: 06 Kwiecień 2009, 16:38:17 »
Mówisz , że perspektywa nowych userów ? Zeby chodziło dobrze ? Przeciez chodzi , nie wiem czego sie czepiasz skoro ejst ok . Forum ma być schludne ? No to usun podpis ;p Nienawidze graficznych głupot i w dodatku subiektywnych , nie każdy chce oglądac morde jakiegoś pana , stare komputery domy , ikonki przeglądarek graficznych czy logo producentów , opisy zaśmiecają i powodują zapychanie się transferów ... A avatary sa po to by je kojarzyć z userami , o wiele częściej i łatwiej zapamiętac obrazek niż login .

ziebal

Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #83 dnia: 06 Kwiecień 2009, 22:41:26 »
zamykamy :)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #84 dnia: 07 Kwiecień 2009, 14:43:26 »
Mi wystarczył by "najbidniejszy" skrypt, byle był by szybki... Tu chodzi o coś więcej... czyli o potencjalnych nowych userów...
Jeżeli forum ładnie wygląda i jest schludne to userzy chętniej się rejestrują...

Przejdźmy do rzeczy
Podobnie jest z modyfikacjami, jeżeli był by mod które dodaje "piwa" albo "pomógł" to zdecydowanie chętniej bym pomagał innym user'om, dało by to trochę zdrowej rywalizacji...

Kto uważa że mam racje?

Ty naprawde nie masz pojecia o czym piszesz. Uznam to zart i dyskusje sobie odpuszcze ;)