TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nie mogę zainstalować sterowników Realtek HD Audio

Nie mogę zainstalować sterowników Realtek HD Audio
« dnia: 23 Listopad 2011, 16:32:00 »
Witam
 
Wczoraj niestety musiałem sformatować dysk i wgrać od nowa Windowsa ( Windows 7 Ultimate x64) Wszystko przebiegło gładko aż do momentu instalacji sterowników dzwięku. ściągnąłem ze strony producenta realtek.com najnowszą wersje R2.66 pod Win 7 x64 i po zainstalowaniu wyskoczył mi błąd. Niestety nie zdazyłem zrobić screena z treścią. W efekcie nie zainstalował się menager audio Realtek i same sterowniki chyba również tez. Teraz jak klikam na instalacje wyskakuje mi taki komunikat
 
http://img851.imageshack.us/img851/4159/beztytuublj.png :(

Co zrobić by zainstalować prawidłowo te sterowniki?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Nie mogę zainstalować sterowników Realtek HD Audio
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopad 2011, 16:43:29 »
po screenie widac jakby to nie były sterowniki do twojej wersji systemu. sprawdz jeszcze raz instalkę , ewentualnie pobierz jeszcze raz : ftp://WebUser:Lc9FuH5r@202.134.71.21/pc/audio/64bit_Vista_Win7_R266.exe



Odp: Nie mogę zainstalować sterowników Realtek HD Audio
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2011, 18:39:56 »
Sciągnąłem jeszcze raz ten plik ze strony producenta ( link powyżj nie chciał mi się wączyć ale nazwa jest taka sama) i pojawił mi się ten komunikat  którego pierwszym razem nie zapisałem

http://img41.imageshack.us/img41/4351/beztytuulww.png

a potem przy ponownej instalacji dzieje się to samo co w pierwszym poscie.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Nie mogę zainstalować sterowników Realtek HD Audio
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2011, 21:38:37 »
a instalowałes sterownik chipsetu ?  podaj mi nazwę producenta   hmmm...   stawiam ze to laptop