TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Beta 7025 do pobrania

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Styczeń 2009, 21:30:09 »
Buehehehehe... nick ani podpis pod nim o niczym nie świadczy a oprócz tego to Ty sam napisałeś dosłownie "SPALCZAĆ" więc się nie czepiaj. Dalej: nie interesuje mnie to, co testowałeś, liczy się, że był to Windows; wiem co to metafora; znam wielu "pieprzonych linuxiarzy"; nabijasz punkty żeby mieć wyższą rangę (przynajmniej tekst pod nickiem); nie będę robił z siebie głupca i skończę tą bezsensowną "rozmowę" bo nic innego mi nie pozostało. Jeśli ktoś miałby jakieś zażalenia to niech to wygarnie ale powodów nie dostrzegam.

Proszę o zamknięcie tematu.
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 21:36:07 wysłana przez IdiotBoy »

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Styczeń 2009, 21:34:34 »
nie pisałem nic o twoim nicku ;p
Ludzie czy wy czytacie ze zrozumieniem?
a za wyższą rangę są nagrody?
to tylko gwiazdka x|

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Styczeń 2009, 22:22:07 »
"piepszonym linuxiarzem" wziąłem w cudzysłów nie bez powodu... skoro nie rozumiesz o czym pisze to skończmy xD

miałem serwera 2008 ;] miałem wersję RC ;] i testowałem finalną ("promocyjnie" od miętkiego wraz z vistą z umową na rok przyszła ;])
Testowałem w wersji normalnej i core...
tylko prosze nie wyskakuj że nie ma czegoś takiego jak wersja normalna tylko enterprise itd... bo nie o edycje mi chodzi xDDDD


"rasizm użytkowników linuxa"

yyy... czy Ty aby na pewno wiesz co to metafora?

podam przykład:
złamana noga - idąc Twoim tokiem myślenia to byłoby to wyrażenie metaforą wyrażenia: złamana ręka...
jedno i drugie to kończyna no nie?
przeczytaj w encyklopedii co to rasizm i co to szowinizm ;p zauważysz że rasizm to jedna z form szowinizmu i że twoja metafora to masło maślane ;p

nabijam posty? przypuśćmy (zupełnie hipotetycznie) że tak ;] nabijam, ale w jakim celu?

"Po trzecie, jak ktoś chce (cytuję) "SPALCZAĆ wyrazy" to niech to robi gdzie indziej"
→IdiotBoy wybacz ale nie zauważyłem przy Twoim nicku napisu moderator... administrator też nie...

Wiecie co? skończmy tą niepotrzebną dyskusję bo trwać może ona do końca świata... o zgrozo jeszcze by się w coś większego przerodziła.. a po co?

No ale to twoje zdanie o jak o tobie myślimy.

Mówisz o win2k8. Mnie się bardzo spodobał i nie wiem dlaczego sądzisz, że jest gówniany? A widziałeś VS?

Tak wiem co to metafora. I to co podałem to też metafora. Rasizm uzytkowników polega na tym, że uważają że linuks jest najlepszy a inne system są be. Przyjmijmy, że Linux to biali, Windows to czarni, Mac OS to żółci. No to jeżeli Linuxowcy uważają się za najlepszych i że inne systemy to dno, to tak jakby dyskryminowali rasowo, jako że prezentują białych, czarnych i zółtych.

Nabijasz w celu mienia jak najwyższej rangi. Jakbyś nie chcial nabijać, to byś poszedł na spamowisko i pisał w kilku tematach bez sensu, tylko żeby pisać dla swej satysfakcji. Ale ty piszesz w normalnych dzialach i do tego te twoje odpowiedzi niektóre są bez sensu więc to jest: nabijanie.

Temat jak najbardziej do zamknięcia albo i nawet cały do usunięcia, no chyba że ty gothmori nie chcesz, żeby to usuwać bo ci spadnie ranga?
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Luty 2009, 00:55:48 »
Lódzje, weście ićcie stond. Wszystcy po koleji g**** wiecje... nie mófi sie fejk ani fake tylko sie muwi rze to jest wersia znułkowana. Tak na torrentah piszom.

Kopara mi normalnie na widok tej dyskusji opada. Mieliśmy gadać o nowych buildach, a nie kłócić się o poprawność wymowy niektórych "ludzióf".

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Luty 2009, 01:11:13 »
Lódzje, weście ićcie stond. Wszystcy po koleji g**** wiecje... nie mófi sie fejk ani fake tylko sie muwi rze to jest wersia znułkowana. Tak na torrentah piszom.
Dobry Boże [w którego nie wierzę]... pozwól mi zrozumieć i uwierzyć, że to była tylko ironia wyśmiewająca te wyżej zawarte niepoważne (delikatnie rzecz ujmując) posty, że to nie było na serio...
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2009, 01:12:51 wysłana przez japan »

Offline PiasQ

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Luty 2009, 02:27:15 »
Cóż ... linuksiarze (niekoniecznie "pieprzeni") nie rozumieją jednego faktu. Sami chwalą jedyny w swoim rodzaju (rozbity na obozy) system, który nie może pochwalić się prostotą i funkcjonalnością dla desktopu ... a też ma często krytyczne luki (jakby tu nie wspomnieć o napędach LG w Mandrake'u), a na dodatek plują i obrzucają Microsoft, bo ma taką politykę a nie inną, bo sprzedaje gówniany system (przy czym nacisk jest na SPRZEDAJE, bo jakby był darmo to większość z nich by go używała).
Najgorsze jest to Panowie "linuksiarze", że każdy, kto widzi interes - realizuje go, jeśli ma na to środki i możliwości. Pojmiecie to dopiero wtedy, gdy będziecie ciężko harować na chleb ... Oczywiście są programiści charytatywni (open source, free software itp.), ale o ile dobry programista nie ma życia, o tyle charytatywny jeszcze bardziej :P (i mówię to z perspektywy kogoś, kto chciał być informatykiem - programistą, ale zrezygnował z tego nurtu z wyżej wymienionych powodów ;)).
Compal FL90 + T7500 2,2GHz + 2x1GB DDR2 667 MHz + GF8600GT + HDD 160GB + Aston Martin Rapide :P
** Specjalizuję się w nawigacjach :D **
Win: 3.11 -> 95 -> 98 (+SE) -> Me -> 2k -> XP Pro -> Vista Business x86 -> Windows 7 Beta
Polski Internetowy Klub Użytkowników Renault - klubrenault.pl

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Luty 2009, 04:39:37 »
Cóż ... linuksiarze (niekoniecznie "pieprzeni") nie rozumieją jednego faktu. Sami chwalą jedyny w swoim rodzaju (rozbity na obozy) system, który nie może pochwalić się prostotą i funkcjonalnością dla desktopu ... a też ma często krytyczne luki (jakby tu nie wspomnieć o napędach LG w Mandrake'u), a na dodatek plują i obrzucają Microsoft, bo ma taką politykę a nie inną, bo sprzedaje gówniany system (przy czym nacisk jest na SPRZEDAJE, bo jakby był darmo to większość z nich by go używała).
Najgorsze jest to Panowie "linuksiarze", że każdy, kto widzi interes - realizuje go, jeśli ma na to środki i możliwości. Pojmiecie to dopiero wtedy, gdy będziecie ciężko harować na chleb ... Oczywiście są programiści charytatywni (open source, free software itp.), ale o ile dobry programista nie ma życia, o tyle charytatywny jeszcze bardziej :P (i mówię to z perspektywy kogoś, kto chciał być informatykiem - programistą, ale zrezygnował z tego nurtu z wyżej wymienionych powodów ;)).

pracować to piękna sprawa tylko... jest jeden probem, microsoft nie zapracował na sukces i wielu tutaj (Ci którzy rzeczywiście znają historię) zgodzą sie z tym że microsoft swój sukces stworzył na złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach... akurat apple przy microsofcie to niewinne aniołki... pooglądaj materiały z przesłuchania gatesa xD to się nazywa chamstwo i bezczelność xD ale przy okazji jest śmiesznie... chrabia i złodziej poczuł się urażony xD to był jeden z powodów dla którech Gates zszedł z dyrektorskiej posady w ms... tylko nikt tego otwarcie nie przyznaje ;] nawet nie wiesz że ms miał zostać podzielony... teraz komisja Europejska dobrała im się odpowiednio do tyłka i swoje na 100% wegzegwuje...

równie dobrze mogę nazwać Ciebie windziarzem który uwaza że poza windowsem nie ma innego softu... akurat masz takiego pecha że przeciętny w miarę zaawansowany user linuxa nie ogranicza się tylko jego dystrybucji ;] i zna mnóstwo alternatyw...
Nie bedę bronił teraz linuxa jeśli chodzi o łatwość w działaniu ale napiszę tyle: ciekawe ile Ty potrafisz zrobić na swoim desktopowym windowsie... fora windowsowe funkcjonują o wiele liczniej niż linuxowe... poza tym ktoś kto korzysta z linuxa, bsd, solarisa czy innego nixa nie chodzi do serwisu po to by przeinstalowali, skonfigurowali lub wyczyścili system... to powinno Ci chyba dac do myślenia ;] tutaj jeden z kolegów napisał już że zarabia na optymalizacjach ;] instaluje kodeki, konfiguruje itd... jak podaż ma zyski to musi być i dobry popyt no nie?
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2009, 04:42:53 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Luty 2009, 08:27:05 »
pracować to piękna sprawa tylko... jest jeden probem, microsoft nie zapracował na sukces i wielu tutaj (Ci którzy rzeczywiście znają historię) zgodzą sie z tym że microsoft swój sukces stworzył na złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach... akurat apple przy microsofcie to niewinne aniołki... pooglądaj materiały z przesłuchania gatesa xD to się nazywa chamstwo i bezczelność xD ale przy okazji jest śmiesznie... chrabia i złodziej poczuł się urażony xD to był jeden z powodów dla którech Gates zszedł z dyrektorskiej posady w ms... tylko nikt tego otwarcie nie przyznaje ;] nawet nie wiesz że ms miał zostać podzielony... teraz komisja Europejska dobrała im się odpowiednio do tyłka i swoje na 100% wegzegwuje...

Dawaj Linki posmiejemy się razem  :D Apple nie winne aniołki...każda korporacja brudzi sobie rączaki Apple i Microsoft mają jeden cel = ZYSK...co do komisji europejskiej cóz gówno mogą jak by mieli coś zrobic to nie tylko Microsoft zacznie cierpiec ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Luty 2009, 09:23:37 »
pracować to piękna sprawa tylko... jest jeden probem, microsoft nie zapracował na sukces i wielu tutaj (Ci którzy rzeczywiście znają historię) zgodzą sie z tym że microsoft swój sukces stworzył na złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach... akurat apple przy microsofcie to niewinne aniołki... pooglądaj materiały z przesłuchania gatesa xD to się nazywa chamstwo i bezczelność xD ale przy okazji jest śmiesznie... chrabia i złodziej poczuł się urażony xD to był jeden z powodów dla którech Gates zszedł z dyrektorskiej posady w ms... tylko nikt tego otwarcie nie przyznaje ;] nawet nie wiesz że ms miał zostać podzielony... teraz komisja Europejska dobrała im się odpowiednio do tyłka i swoje na 100% wegzegwuje...

równie dobrze mogę nazwać Ciebie windziarzem który uwaza że poza windowsem nie ma innego softu... akurat masz takiego pecha że przeciętny w miarę zaawansowany user linuxa nie ogranicza się tylko jego dystrybucji ;] i zna mnóstwo alternatyw...
Nie bedę bronił teraz linuxa jeśli chodzi o łatwość w działaniu ale napiszę tyle: ciekawe ile Ty potrafisz zrobić na swoim desktopowym windowsie... fora windowsowe funkcjonują o wiele liczniej niż linuxowe... poza tym ktoś kto korzysta z linuxa, bsd, solarisa czy innego nixa nie chodzi do serwisu po to by przeinstalowali, skonfigurowali lub wyczyścili system... to powinno Ci chyba dac do myślenia ;] tutaj jeden z kolegów napisał już że zarabia na optymalizacjach ;] instaluje kodeki, konfiguruje itd... jak podaż ma zyski to musi być i dobry popyt no nie?

Załóżmy, że Microsoft nie stworzył swojego sukcesu(co nie jest prawdą) na "złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach". To czy wtedy byście używali Windowsa? A jakby Windows był po 20 zł. Nadal uważalibyście, że MS to "złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach"?
A co do Apple to jest jeden wielki monopolista, jego powinni na 3 części podzielić(to nie jest moje zdanie tylko chcę pokazać że apple to gorszy diabeł):
-Oprogramowanie
-System Operacyjny
-Sprzęt.
Gdyby apple był takim aniołkiem na pewno nie dawałby Safari, tysięcy aplikacji, które zabijają konkurencję, dawałby skladać Mac'i innym firmom, no i oczywiście dawał możliwość zainstalowania Mac OSa[edit: na PC]. I ja dotąd nie wiem gdzie ty widzisz, że apple to aniołek przy MS. Ja osobiście bardzo lubie produkty Apple i MS i uważam, że stoją oni na równi i są tak samo monopolistami, a może nawet bardziej Apple nim jest.

Ogólnie niektórzy są b. dobrymi informatykami i używają linuksa, ja tego nie neguje, ale no właśnie mówisz, że jest więcej forum windowsowych niż linuxowych. A wiesz co to znaczy? Że większość(nie mówię że wszyscy, nie mówię o tobie, nie mówię o kilku osobach z forum, które się zdają normalne, nie mówię też o wielu ludzich, którzy umieją się posługiwać i wiedzą co to Linux) to po prostu 9-14 latki, których nie stać na Windowsa, a już o necie nie wspomnę, więc nie mają jak jego ściągnąć z torrentów(tfu!) i nie mają jak się komunikować z innymi linuxowcami. Mój kolega, bardzo fajny gość, przeinstalował sobie z Windowsa na Linuxa, gdy były łapanki na piratów(chodzili po domach sprawdzali płyty, systemy, dyski etc.) i co się okazało, że jak się już wszystko skończyło to już nie umiał przeinstalować znowu, tyle że na Windę. Przyszedłem mu przeinstalować jak zobaczyłem co on ma na kompie... Nic nie miał, nie umiał się wogóle tym posługiwać. Pewnie gdyby miał, neta to by zaśmiecał liczne fora linuxowe i by się dowiedział co i jak. Ale ja nadal uważam "piepszonych linuxiarzy" za najgorszych użytkowników kompów. Co innego Użytkowników Linuxa, ci którzy znają się na rzeczy i mają Linuxa z wyboru, a nie z jakiegoś durnego powodu.

Pozdrawiam wszystkich Użytkowników Linuxa z wyboru, bo do was nic nie mam i do waszego systemu. ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2009, 11:36:33 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #54 dnia: 01 Luty 2009, 09:38:05 »
Załóżmy, że Microsoft nie stworzył swojego sukcesu(co nie jest prawdą) na "złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach". To czy wtedy byście używali Windowsa? A jakby Windows był po 20 zł. Nadal uważalibyście, że MS to "złodziejstwie, szantarzach, szwindlach i monopolistycznych praktykach"?
A co do Apple to jest jeden wielki monopolista, jego powinni na 3 części podzielić(to nie jest moje zdanie tylko chcę pokazać że apple to gorszy diabeł):
-Oprogramowanie
-System Operacyjny
-Sprzęt.
Gdyby apple był takim aniołkiem na pewno nie dawałby Safari, tysięcy aplikacji, które zabijają konkurencję, dawałby skladać Mac'i innym firmom, no i oczywiście dawał możliwość zainstalowania Mac OSa. I ja dotąd nie wiem gdzie ty widzisz, że apple to aniołek przy MS. Ja osobiście bardzo lubie produkty Apple i MS i uważam, że stoją oni na równi i są tak samo monopolistami, a może nawet bardziej Apple nim jest.

Piekny post tbgkol...zabawne gdyby Microsoft upadł albo nie istniał to ludzie bluzgali i wyzywali od monopolisty Steva Jobsa i Apple ale jednak z jednym się zgodzę zmuszanie do używania sprzetu,systemu i aplikacji robionych przez apple to chyba wiekszy monopol niż M$...

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Luty 2009, 11:17:18 »
Windows 7 Beta 7025 niema i raczej nie będzie to FAKE i tyle... takie screen'y może każdy sobie zrobić, a Windows oficjalnie już powiedział, że na razie nowej bety nie ma zamiaru robić.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Luty 2009, 11:30:44 »
Windows 7 Beta 7025 niema i raczej nie będzie to FAKE i tyle... takie screen'y może każdy sobie zrobić, a Windows oficjalnie już powiedział, że na razie nowej bety nie ma zamiaru robić.

Powiedz nam cos czego nie wiemy :)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Luty 2009, 11:59:29 »
Windows 7 Beta 7025 niema i raczej nie będzie to FAKE i tyle... takie screen'y może każdy sobie zrobić, a Windows oficjalnie już powiedział, że na razie nowej bety nie ma zamiaru robić.
Fakt że to fake (tak wogóle ten temat powinien być IMHO już dawno zamknięty a nie przerodzić się w kłótnie Windows vs. Linux vs. Apple).
Nowej bety w sensie beta 2 nie będzie, ale nowe buildy są kompilowane codziennie, po kilka, kilkanaście. Dlatego jest spore prawdopodobieństwo, że coś nowego może nam wpaść w ręce (zwłaszcza, że MS oświadczył, że testerzy dostaną [już dostają?] nowe kompilacje). Tylko na ile to będzie interesujące? Skoro teraz będziemy mieli już RC, to oznacza to że prawie żadnych nowych funkcji tylko poprawianie tego co już było. winmainy napewno nie będą już ciekawe... Chyba że jakieś fble wyciekną ale to już mało prawdopodobne...

ziebal

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Luty 2009, 12:37:23 »
Czyli ustaliliśmy: Ten build nie wyciekł.

ZAMYKAM, dość tego...
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2009, 22:09:52 wysłana przez Mirahz »