TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Beta 7025 do pobrania

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Styczeń 2009, 15:32:09 »


Koleś, ale ty jesteś śmieszny ;D fejk, haha, fejk. A tak naprawde, to nie wiem po co ty nabijasz te posty i tak każdy wie, że nie masz się niczym popisać to idziesz z głupotą naprzód. :P
nie... nei zamierzam Cię naśladować... ;/

To po co piszesz te "fejki"? Żałosne...


  A co do Windows 7 7025 to jestem tego prawie pewny, że ten build nie ukaże się publicznie w necie, tak jak poprzednie: 7004, 7012, 7013, 7015 i 7016. I najlepszym rozwiązaniem będzie poczekać na wersję RC 1, chociaż nie wątpię, że wcześniej ukażą się jakieś inne kompilacje.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Styczeń 2009, 15:49:15 »


Koleś, ale ty jesteś śmieszny ;D fejk, haha, fejk. A tak naprawde, to nie wiem po co ty nabijasz te posty i tak każdy wie, że nie masz się niczym popisać to idziesz z głupotą naprzód. :P
nie... nei zamierzam Cię naśladować... ;/

Tak? Znajdź chociaż dwa posty w których powtarzam durnie spolszczone słowo i jeszcze myślę że to takie śmieszne, że gacie spadają.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #32 dnia: 31 Styczeń 2009, 15:52:14 »
Konflikt tbgkol vs gothmori   :D ;D

@Idiotboy ukaża się inne wersje ale nie dla nas :(

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Styczeń 2009, 16:04:47 »



To po co piszesz te "fejki"? Żałosne...



a co w tym żałosnego?
mi się wydaje że tą Waszą frustrację powoduje pewna skłonność do strachu przed tym co nieznane...
w teori brzmi to śmiesznie ale jest zaskakująco logiczne ;]
chodzi o to że (jak wiadomo)  nie jestem entuzjastą windowsa - czyli dla Was "piepszonym linuxiarzem" - choc w rzeczywistości mój entuzjazm jest znacznie szerszy i nie ogranicza sie tylko do linuxa w kwestii systemów operacyjnych ale mniejsza o to :)
skoro przeprawiam słowo które dotyczy czegoś co jest obiektem Waszego entuzjazmu to domyślacie się że ma to złośliwy cel - co jest nieprawdą. Bo dla Was jestem wrogiem przez to że korzystam z innego systemu operacyjnego - spójrzcie na siebie - czy to nie śmieszne? nie mam na myśli wszystkich forumowiczów bo fajnie mi się pisało m.in z ziebalem i lukasem :)
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 16:06:18 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #34 dnia: 31 Styczeń 2009, 16:35:26 »
@Gothmori pytasz się co w tym załosnego cóz gdzie tu zacząc...

1."mi się wydaje że tą Waszą frustrację powoduje pewna skłonność do strachu przed tym co nieznane..."
2."w teori brzmi to śmiesznie ale jest zaskakująco logiczne"
3."chodzi o to że (jak wiadomo)  nie jestem entuzjastą windowsa - czyli dla Was "piepszonym linuxiarzem","Bo dla Was jestem wrogiem przez to że korzystam z innego systemu operacyjnego"

Ad1.Udajesz psychologa a jestes tylko "piepszonym Linuxiarzem"...
Ad2.W teori jestes chory skoro myślisz że logiczne jest kaleczenie jezyka polskiego jak i angielskiego...wymyslasz własne słowa...
Ad3.Wciskasz sobie że jestes wrogiem tylko dlatego że jestes użytkownikiem Linux to też jest załosne...skoro myślisz tak to w życiu realnym ilu masz przyjaciół 1 rączke jako dziewczyne? :D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #35 dnia: 31 Styczeń 2009, 17:15:32 »
a co w tym żałosnego?
mi się wydaje że tą Waszą frustrację powoduje pewna skłonność do strachu przed tym co nieznane...
w teori brzmi to śmiesznie ale jest zaskakująco logiczne ;]
chodzi o to że (jak wiadomo)  nie jestem entuzjastą windowsa - czyli dla Was "piepszonym linuxiarzem" - choc w rzeczywistości mój entuzjazm jest znacznie szerszy i nie ogranicza sie tylko do linuxa w kwestii systemów operacyjnych ale mniejsza o to :)
skoro przeprawiam słowo które dotyczy czegoś co jest obiektem Waszego entuzjazmu to domyślacie się że ma to złośliwy cel - co jest nieprawdą. Bo dla Was jestem wrogiem przez to że korzystam z innego systemu operacyjnego - spójrzcie na siebie - czy to nie śmieszne? nie mam na myśli wszystkich forumowiczów bo fajnie mi się pisało m.in z ziebalem i lukasem :)

Żałosne jest to, że podniecasz się słowem "fejk", bo to jest podniecanie się, jeżeli piszesz to dwa razy i myślisz, że rozbawisz innych swoim głupawym słownictwem. A tak wogóle to nie wiedziałem, że używasz linuksa i nic do niego nie mam, ale mam do rasistów, którzy uważają wyższość linuksa nad wszystkimi OSami.A wogóle to z ciebie filozof jak z koziej dupy trąba.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #36 dnia: 31 Styczeń 2009, 18:29:39 »
a co w tym żałosnego?
mi się wydaje że tą Waszą frustrację powoduje pewna skłonność do strachu przed tym co nieznane...
w teori brzmi to śmiesznie ale jest zaskakująco logiczne ;]
chodzi o to że (jak wiadomo)  nie jestem entuzjastą windowsa - czyli dla Was "piepszonym linuxiarzem" - choc w rzeczywistości mój entuzjazm jest znacznie szerszy i nie ogranicza sie tylko do linuxa w kwestii systemów operacyjnych ale mniejsza o to :)
skoro przeprawiam słowo które dotyczy czegoś co jest obiektem Waszego entuzjazmu to domyślacie się że ma to złośliwy cel - co jest nieprawdą. Bo dla Was jestem wrogiem przez to że korzystam z innego systemu operacyjnego - spójrzcie na siebie - czy to nie śmieszne? nie mam na myśli wszystkich forumowiczów bo fajnie mi się pisało m.in z ziebalem i lukasem :)

Żałosne jest to, że podniecasz się słowem "fejk", bo to jest podniecanie się, jeżeli piszesz to dwa razy i myślisz, że rozbawisz innych swoim głupawym słownictwem. A tak wogóle to nie wiedziałem, że używasz linuksa i nic do niego nie mam, ale mam do rasistów, którzy uważają wyższość linuksa nad wszystkimi OSami.A wogóle to z ciebie filozof jak z koziej dupy trąba.

podniecam się po pisze 2 razy? oj... czy ty wiesz co oznaza słowo podniecenie? z tego co tu piszesz można wywnioskować że nie... podniecenie =/= pisanie "to dwa razy"

dla jasności zacytuje: "bo to jest podniecanie się, jeżeli piszesz to dwa razy" nie kryję, tekst mnie rozśmieszył... ale chyba gimnzjum jeszce nie masz za sobą...

"A tak wogóle to nie wiedziałem, że używasz linuksa i nic do niego nie mam, ale mam do rasistów, którzy uważają wyższość linuksa nad wszystkimi OSami"

w tym tekście sam sobie zaprzeczasz ;] skoro nie wiesz z czego korzystam to czemu sugerujesz że uznaje wyższość linuxa? i jeszcze jedno... nie znasz znaczenia słowa rasizm... chłopie, władasz słownictwem którego nie rozumiesz a piszesz do mnie coś takiego: " z ciebie filozof jak z koziej dupy trąba."

co do linuxa to oprócz niego testowałem qnx'a, solarisa, minixa,bsd, syllable, reacta... i podobają mi się te projekty więc nie można mi zarzucić szowinizmu - chyba tego słowa chciałeś użyć zamiast rasizmu tylko kurcze oobawiam się że i jego znaczenia nie znasz ;/

Microsoftu nie lubię nie tylko dlatego że sprzedaje gó***ny soft ale i przez filozofie i sposób w jaki wraz z apple doszli do sukcesu... ale zapewne nawet nie znasz historii tych korporacji.. na youtube znajdziesz nawet filmy na ten temat...


→gregor_y nie wiem czy zauważyłeś że to co piszesz spływa po mnie..
zobacz chłopie ile Ty masz minusów... wnioskuję z nich że większość forumowiczów ma Cię dosyć ;/ ale głupi wiek z czasem przejdzie ;] pójdziesz do gimnazjum, potem liceum i przejdzie Ci głupi wiek... ;p strasznie głupi... ;/
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 18:31:34 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #37 dnia: 31 Styczeń 2009, 18:51:55 »
→gregor_y nie wiem czy zauważyłeś że to co piszesz spływa po mnie..
zobacz chłopie ile Ty masz minusów... wnioskuję z nich że większość forumowiczów ma Cię dosyć ;/ ale głupi wiek z czasem przejdzie ;] pójdziesz do gimnazjum, potem liceum i przejdzie Ci głupi wiek... ;p strasznie głupi... ;/

Nic po tobie nie spływa gdyby tak było nie walił bys tak długich postów  ;D

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #38 dnia: 31 Styczeń 2009, 18:55:14 »
I po co wasza krytyka. Wymyślił sobie chłopak neologizm i tyle. Ja też tak często robię bo nie lubię kiedy "coś się inaczej pisze a inaczej czyta". To wcale nie jest kaleczenie języka ani Polskiego ani Angielskiego a jeśli tak to może warto wprowadzic pod groźbą bana zasadę, która będzie mówić o tym, że nie można spolszczac obcych wyrazow i wroci do formy computer.

w czasie pisania posta cos mi sie stalo y jeyzkiem w pryegldarce i nie moge uyzwac polskich ynakow. ???
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 18:58:52 wysłana przez umcs »
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

ziebal

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Styczeń 2009, 19:11:46 »

w czasie pisania posta cos mi sie stalo y jeyzkiem w pryegldarce i nie moge uyzwac polskich ynakow. ???


Nacisnij Ctrl + Shift...

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Styczeń 2009, 19:19:43 »
nie pisze się fake tylko fejk!!! ;C

W jakim języku ?

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Styczeń 2009, 19:28:05 »
nie pisze się fake tylko fejk!!! ;C

W jakim języku ?

nie wiem skąd wy jesteście... z księżyca?
kurcze i często zarzuca się ponuractwo ale... ;/
omg... nie trzeba być profesorem aby domyśleć się że to był tylko żart xD
często spalszczam wyrazy z obcego języka xD

ale jak ktoś szuka dziury w całym.. xD
swoją drogą tutejsi poważni intelektualiści dali popis... x|
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 21:58:35 wysłana przez gothmori »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #42 dnia: 31 Styczeń 2009, 19:34:42 »
podniecam się po pisze 2 razy? oj... czy ty wiesz co oznaza słowo podniecenie? z tego co tu piszesz można wywnioskować że nie... podniecenie =/= pisanie "to dwa razy"

dla jasności zacytuje: "bo to jest podniecanie się, jeżeli piszesz to dwa razy" nie kryję, tekst mnie rozśmieszył... ale chyba gimnzjum jeszce nie masz za sobą...

"A tak wogóle to nie wiedziałem, że używasz linuksa i nic do niego nie mam, ale mam do rasistów, którzy uważają wyższość linuksa nad wszystkimi OSami"

w tym tekście sam sobie zaprzeczasz ;] skoro nie wiesz z czego korzystam to czemu sugerujesz że uznaje wyższość linuxa? i jeszcze jedno... nie znasz znaczenia słowa rasizm... chłopie, władasz słownictwem którego nie rozumiesz a piszesz do mnie coś takiego: " z ciebie filozof jak z koziej dupy trąba."

co do linuxa to oprócz niego testowałem qnx'a, solarisa, minixa,bsd, syllable, reacta... i podobają mi się te projekty więc nie można mi zarzucić szowinizmu - chyba tego słowa chciałeś użyć zamiast rasizmu tylko kurcze oobawiam się że i jego znaczenia nie znasz ;/

Microsoftu nie lubię nie tylko dlatego że sprzedaje gó***ny soft ale i przez filozofie i sposób w jaki wraz z apple doszli do sukcesu... ale zapewne nawet nie znasz historii tych korporacji.. na youtube znajdziesz nawet filmy na ten temat...


→gregor_y nie wiem czy zauważyłeś że to co piszesz spływa po mnie..
zobacz chłopie ile Ty masz minusów... wnioskuję z nich że większość forumowiczów ma Cię dosyć ;/ ale głupi wiek z czasem przejdzie ;] pójdziesz do gimnazjum, potem liceum i przejdzie Ci głupi wiek... ;p strasznie głupi... ;/

No dobra, tak się teraz mówi, np. "Podnieca cię to?" i mogę cię zapewnić, że wiem co na prawdę znaczy czasownik "podniecać się".

Chodziło o to, że wcześniej nie wiedziałem, że używasz linuksa, i świadmość, że używasz linuksa nie zaważyła na ocenie twojego zachowania. Powinienem był napisać:
"A tak wogóle to nie wiedziałem pisząc odpowiedź, że używasz linuksa"
Rasizm to chodzilo o przenośnie... Dobrze mój błąd dzieci jak ty tego nie rozumieją, następnym razem będę takie slowa dawał w cudzysłów.

No i co z tego, że testowaleś inne OSy? Ja nie mam nic do tego, ale ty sam powiedziałeś, że jesteś dla nas "piepszonym linuxiarzem"(sic), dlatego ci odpowiedziałem, że moja opinia o tym co napisałem nie zależała była od tego czy używasz linuxa czy nie.

Co do MS, to nie sprzedaje on gównianego softu, a jeżeli tak uważasz to nigdy chyba nie widzialeś VS lub nawet Windows Server 2008.

A co do tych minusów, to sprawa jest inna i wcale nie zależą te minusy od jego głupoty.

A co do spalszczania niektórych nazw to jest tak, jakby zaczęto pisać pieprzywo, zamiast pieczywo, to jest bez sensu.



/edit:

nie wiem skąd wy jesteście... z księżyca?
kurcze i często zarzuca się ponuractwo ale... ;/
omg... nie trzeba być profesorem aby domyśleć się że to był tylko żart xD
często spalczam wyrazy z obcego języka xD

ale jak ktoś szuka dziury w całym.. xD
swoją drogą tutejsi poważni intelektualiści dali popis... x|

No dobra żart, fajnie ale po co powtarzasz to dwa razy, to jest po prostu zwykłe nabijactwo postów. No właśnie a wsród intelektualistów to ty dałeś największy popis i olśnileś nas swoją inteligencją i nierozumieniem metafory, takiej jak rasizm użytkowników linuxa.
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 19:38:10 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Styczeń 2009, 20:39:02 »
Jestem tutaj, co prawda nowy ale swoje zdanie wyrazić mogę i chciałem coś posumować.

Po pierwsze, posty @gothmori, tak jak to pisał @tbgkol to po prostu nabijanie tych punktów a w zasadzie punkty się w niczym nie liczą, ja tam mogę mieć ich zaledwie kilka i mnie to nie wzruszy.
Po drugie, ten temat jest zatytułowany "Windows 7 Beta 7025 do pobrania" więc nie widzę tu żadnej przyczyny kłócić się nad jakimiś bzdetami (nie żebym przychodził z misją pokojową). Skoro buidu 7025 nie ma w sieci to można bezpiecznie zamknąć temat.
Po trzecie, jak ktoś chce (cytuję) "SPALCZAĆ wyrazy" to niech to robi gdzie indziej, bo najwyraźniej innym tutaj nie przypadło to do gustu.
Po czwarte, mogę mieć tych punktów na minus tysiące i to o niczym nie świadczy.
Po piąte, nie chce nikogo bronić, ale @tbgkol słusznie pisze o rasizmie linuxowców, bo to się często spotyka i rzeczywiście, jeśli ktoś nie miał żadnej styczności z Windowsami, to niech nie zasypuje forum pierdołami robiąc z siebie wiernego "patriotę linuxowego".

Do @gregor_y: też tak myślę, ale nie wierzę, żeby ktoś się nie pokusił umieścić jakiegoś builda w sieci.

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 Beta 7025 do pobrania
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Styczeń 2009, 21:17:45 »
"piepszonym linuxiarzem" wziąłem w cudzysłów nie bez powodu... skoro nie rozumiesz o czym pisze to skończmy xD

miałem serwera 2008 ;] miałem wersję RC ;] i testowałem finalną ("promocyjnie" od miętkiego wraz z vistą z umową na rok przyszła ;])
Testowałem w wersji normalnej i core...
tylko prosze nie wyskakuj że nie ma czegoś takiego jak wersja normalna tylko enterprise itd... bo nie o edycje mi chodzi xDDDD


"rasizm użytkowników linuxa"

yyy... czy Ty aby na pewno wiesz co to metafora?

podam przykład:
złamana noga - idąc Twoim tokiem myślenia to byłoby to wyrażenie metaforą wyrażenia: złamana ręka...
jedno i drugie to kończyna no nie?
przeczytaj w encyklopedii co to rasizm i co to szowinizm ;p zauważysz że rasizm to jedna z form szowinizmu i że twoja metafora to masło maślane ;p

nabijam posty? przypuśćmy (zupełnie hipotetycznie) że tak ;] nabijam, ale w jakim celu?

"Po trzecie, jak ktoś chce (cytuję) "SPALCZAĆ wyrazy" to niech to robi gdzie indziej"
→IdiotBoy wybacz ale nie zauważyłem przy Twoim nicku napisu moderator... administrator też nie...

Wiecie co? skończmy tą niepotrzebną dyskusję bo trwać może ona do końca świata... o zgrozo jeszcze by się w coś większego przerodziła.. a po co?
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2009, 21:21:09 wysłana przez gothmori »