TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 64 bit zawiesza się na jednej stronie

Windows 7 64 bit zawiesza się na jednej stronie
« dnia: 21 Listopad 2011, 01:41:20 »
Witajcie!!

Otóż mam niecodzienny problem posiadam Windowsa 7 Ultimate wersję 64 bitową.

Podczas przeglądania jednej i ważnej dla mnie strony a raczej forum lgswift.pl nie ważne pod jaką przeglądarką po paru minutach nagle robi się zwiech ale za to jaki... obraz się zatrzymuje wskaźnik się rusza widzę że można coś klikać jednak i tak się nic nie wyświetli jedyna metoda to ctlr+alt+delete i wybranie opcji wyloguj po czym ponowne zalogowanie przywraca system bez potrzeby całkowitego restartu. Jest to o tyle dziwne że dzieje się to tylko na jednej stronie i dzieje się to zawsze.

Korzystam z laptopa jego konfiguracja to:

Procesor: Intel CPU T1400 1,73 ghz

Ram: 2 GB (2x1 GB) Samsung

Karta graficzna: Zintegrowana - Mobile Intel 965 Express Chipset Family.

Wiecie może co zaradzić? System mam taki bo w planach mam zmianę procesora na 64 bitowy dlatego już taką wersję zainstalowałem czytałem trochę na forach próbowałem defragmentować dyski niestety bez żadnego efektu sterowniki wszystkie aktualne sprawdzałem Driver Magician.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 7 64 bit zawiesza się na jednej stronie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2011, 09:57:52 »
Uruchom przeglądarkę IE, Narzędzia, Opcje, Zabezpieczenia, Resetuj wszystkie strefy do poziomu domyślnego. Powinno pomóc. Przeglądarkę uruchom ponownie.

Odp: Windows 7 64 bit zawiesza się na jednej stronie
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2011, 12:44:37 »
Jestem w szoku póki co ta metoda zadziałała aż mnie to dziwi bo nigdy nie zmieniałem żadnych ustawień piwko za tak banalny pomysł się należy ;)

dzięki za pomoc temat można uznać za SOLVED ;)