TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Poważny problem z USB...

Poważny problem z USB...
« dnia: 08 Listopad 2011, 11:14:48 »
Witam was serdecznie :)
Mam nadzieję że może ktoś tutaj mi pomoże ;) mam problem z portami USB (ze wszystkimi) mianowicie jedyne co mi działa to myszka podpięta pod USB a gdy podłącze Pendriva, aparat, telefon czy dysk przenośny to żaden port USB nie umie zainstalować sterowników do tego urządzenia... W Menadżerze Urządzeń wykrywa mi dany sprzęt podłączony do komputera ale wywala mi potem info: "Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)" i tak ze wszystkim i w każdym porcie to samo! Nie wiem o co chodzi! Sterowniki chipsetu instalowane były na nowo. Nawet system stawiałem na nowo i dalej nic... boje się że będę musiał wymieniać porty USB..
Poradzi ktoś coś na to?
Dziękuje i pozdrawiam!