TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ustawienie wyświetlania okien na 2 monitorach

Ustawienie wyświetlania okien na 2 monitorach
« dnia: 05 Listopad 2011, 22:16:02 »
Witam
Mam pewien problem z wyświetlaniem obrazu na pulpicie. Otóż używam 2 monitorów do pracy ze zdjęciami, oglądania filmów itp. i mam ustawioną w Windowsie opcję "rozszerz ekrany" by nie trzeba było za każdym razem włączać 2 monitora w systemie. Niestety niektóre aplikacje mają problem z wyświetlaniem okien na właściwym monitorze. GG na przykład pracuje prawidło ale okno aktualizacji wyświetla się na 2 ekranie zamiast na pierwszym, w Allplayerze wszystkie okna są na miejscu ale jak chcę by wyświetliło mi informacje o filmie to okno z tymi informacjami znajduje się w połowie na 1 a w połowie na 2 monitorze. Ostatnio nawet zastanawiałem czemu nie działa mi instalator jednego programu a okazało się że odpalał się również na 2 monitorze który akurat był wyłączony.

Wie ktoś jak ustawić to tak by okna nie wychodziły ani nie otwierały się poza ekranem głównym chyba że sam będę kazał to zrobić jakiejś aplikacji?

Używam Win 7 Ultimate posiadam kartę graficzną Ati Radeon HD 4830