TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zawieszenia Komputera

Zawieszenia Komputera
« dnia: 17 Październik 2011, 22:26:30 »
Witam mam problem z komputerem otóż, zaczeło się od zainstalowania nowego sterownika do karty NVIDA po dwóch dniach od zainstalowanego sterownika zacząłem mieć problemy , kompuer nie może czasami załadować sterownika do karty graficznej i się ścina na ekranie powitalnym (ZAPRASZAMY) i potem albo się resetuje lub wyskauje blue scren nvlddmkm.sys wyczytałem ze to jest wina sterownika...Tryb awaryjny chodzi bez zarzutu i jak .. wejde w ostatnie dobre konfiguracje to komputer się bez problemu urchamia tylko że w mniejszej rozdzielczośći bez karty graficznej .. Ostatnio zainstalowałem starszą wersje sterownika i było 4 dni spokoju ale dzisiaj ten problem się powtarza..



Intel core i5 2.67 Ghz
6 Gb ram
karta Geforce GT 250 1gb

Zasilacz
Delta Electronic INC
Model: DSP-250AB-22D Rev-07F
Input 220-240V/3.15A 50Hz
Output 250WMAX

Odp: Zawieszenia Komputera
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2011, 13:55:22 »
Odinstaluj całkowicie obecny sterownik i spróbuj jakiś starszy.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Zawieszenia Komputera
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2011, 18:41:54 »
a najlepiej bedzie jak zainstalujesz stery z płytki od karty grafiki - te zawsze sa odpowiednie - i nie nalezy sie sugerowac ze nowsze dostepne to lepsze